مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


فرناندو مورینتس: اسپانیا روی کاغذ از ایران قوی‌تر است ولی باید ببینیم در عمل چه می‌شوداخبار,اخبار ورزشی,فرناندو مورینتس

بازیکن سابق رئال مادرید به عنوان سفیر لالیگا در ایران حضور دارد.

به گزارش خبرآنلاین، فرناندو مورینتس بازیکن سابق باشگاه رئال مادرید اسپانیا با عنوان سفیر لالیگا در مراسم آغاز همکاری ایرانسل و لالیگا حضور داشت. این بازیکن معروف اسپانیایی در صحبت هایی از حضور دوباره اش در ایران ابراز خرسندی کرد و گفت: این دومین بار است که در ایران هستم و هر بار از لطف هواداران ایرانی شگفت زده می شوم و امیدوارم این حضور آخرین حضور من در ایران نباشد. مورینتس در پایان این مراسم همچنین به سوالات بعضی از خبرنگاران درباره هم‌گروهی اسپانیا و ایران در جام جهانی روسیه پاسخ داد.

 

او در پاسخ به سوالی درباره اینکه شانس ایران را در مقابل اسپانیا چقدر می دانید گفت: شاید خیلی ها ایران را نشناسند ولی تیم ملی ایران در دنیا شناخته شده است و من امیدوارم که تماشاگران ایرانی سورپرایز جام جهانی باشند. 

 

این بازیکن سابق موناکوی فرانسه همچنین درباره اینکه آیا ایران را حریفی ضعیف برای اسپانیا می داند گفت: نه ضعیف نیست. تیم هایی هستند که در تئوری ضعیف ترند ولی تیم های بزرگ را شکست می دهند، اگر راحت بود ایتالیا باید الان در جام جهانی می بود. یکی از نکاتی که درباره تیم ملی ایران می توان گفت شناخت مربی اش نسبت به تیم ملی اسپانیا و همه بازیکنان آن است. این درست است که در تئوری اسپانیا بالاتر است ولی باید ببینیم در عمل چه اتفاقی خواهد افتاد و چگونه خواهد بود.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------