مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


زیدان: برابر بارسا همه بازیکنانم در دسترس هستنداخبار,اخبار ورزشی,زیدان

زین الدین زیدان تاکید کرد بازی فردا برابر الجزیره آسان نخواهد بود.

به گزارش ورزش سه، کهکشانی ها برای صعود به فینال جام باشگاه های جهان فردا باید در ابوظبی از سد تیم الجزیره عبور کنند.

 

زیدان در مورد محرومیت در ال کلاسیکو در صورت دریافت کارت قرمز در فینال این بازی ها گفت: "این اتفاقی است که امکان دارد رخ بدهد و بازیکنان باید آن را در نظر داشته باشند.

 

قبول این ماجرا کمی دشوار است که یک کارت قرمز در جام باشگاه های جهان می تواند در لیگ تاثیر بگذارد، اما من مثبت فکر می کنم و می دانم که هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد و همه بازیکنان برابر بارسلونا در دسترس خواهند بود.

 

در حال حاضر ما فقط در مورد جام باشگاه ها فکر می کنیم و می دانیم که باید بهترین عملکرد خود را برای برنده شدن در این بازی ارائه دهیم. بازی فردا آسان نخواهد بود و در ابتدا ما باید به مرحله فینال برسیم.

 

بازی ها مانند سال قبل نیست و فاصله زمانی کمتری دارد که این به سود ماست. ما در 2 روز گذشته تمرین کرده ایم و شرایط رقیب را نیز مورد بررسی قرار داده ایم؛ اما مهم ترین موضوع عملکرد ما در بازی فرداست."

 

زیدان در خصوص استفاده از فناوری VAR در بازی فردا نیز گفت: "تکنولوژی همه چیز را بهبود داده است؛ اما اگر وارد جزئیات شویم، چیزهایی هست که من آن را دوست ندارم؛ ولی این موضوع عمیق است و اکنون زمان صحبت کردن در مورد آن نیست."

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------