مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


مسی: امیدوارم فوتبال بدهی‌اش را به من جبران کنداخبار,اخبار ورزشی,لیونل مسی

مهاجم تیم ملی فوتسال آرژانتین امیدوار است فوتبال بدهی‌اش را در زمینه قهرمانی در جام جهانی جبران کند.

به گزارش ایسنا و  به نقل از مارکا، لیونل مسی با سایت فیفا در مورد وضعیت کنونی تیم ملی آرژانتین، شیلی، فینال جام جهانی ۲۰۱۴ و بدهی فوتبال به او صحبت کرد.

 

مهاجم آرژانتینی گفت: تیم ملی کاملا تغییر خواهد کرد و در وضعیت بهتری قرار خواهیم داشت. این تیم پیشرفت می‌کند. آرژانتین از تمام این تنش‌ها خارج خواهد شد و این ترس به خاطر این بازی حساس و نرسیدن به هدف‌مان بود. شرایط خیلی تغییر خواهد کرد.

 

شیلی به جام جهانی ۲۰۱۸ صعود نکرد. مسی در این رابطه اظهار کرد: مانند همه شگفت‌زده شدم چون آن‌ها قهرمان دو دوره اخیر کوپا آمریکا شدند و عادت به بردن دارند. این نشان می‌دهد که مرحله مقدماتی جام جهانی در آمریکای جنوبی سخت است. بازی برابر بولیوی، ونزوئلا، اکوادور، کلمبیا و ... به عنوان مهمان آسان نیست.

 

آرژانتین در فینال جام جهانی ۲۰۱۴ مغلوب آلمان شد. مهاجم بارسلونا در این رابطه گفت: هنوز از آن اتفاق ناراحت و زخم خورده‌ام و نمی‌دانم روزی این زخم ترمیم خواهد شد یا نه. فکر می‌کنم باید همیشه با این زخم زندگی کنم. جام جهانی یک خاطره خیلی خوش است و از طرفی خیلی تلخ‌ است. این زخم هرگز خوب نخواهد شد.

 

مسی درپایان اظهار کرد: خورخه سامپائولی (سرمربی آلبه سلسته) گفت باید یک عنوان جام جهانی به من بدهند. من نیز همین را می‌گویم. امیدوارم فوتبال بدهی‌اش را به من جبران کند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------