بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


خرج های منچسترسیتی کار دست این تیم داداخبار,اخبار ورزشی ونتایج مسابقات,منچسترسیتی

منچسترسیتی در این تابستان ۲۲۰ میلیون پوند هزینه کرده است.

به گزارش وبسایت نود، ولخرجی سران منچسترسیتی در تابستان ۲۰۱۷، باعث شد تا نام این تیم دوباره در لیست بررسی یوفا برای رعایت بازی جوانمردانه مالی یوفا قرار گیرد.

 

تلگراف گزارش داده است منچسترسیتی و پاریسن ژرمن که هر دو سه فصل قبل به دلیل هزینه های گزاف و عدم بازگشت هزینه، از سوی یوفا جریمه شدند، دوباره به لیست بررسی یوفا برگشته اند.

 

منچسترسیتی تاکنون ۲۲۰ میلیون پوند در این تابستان خرج کرده و شاید با حضور سانچز، میزان هزینه های این باشگاه به ۳۰۰ میلیون پوند هم برسد، این در شرایطی است که گفته می شود در صورت عدم جذب سانچز، آن ها برای امباپه تلاش خواهند کرد که به این ترتیب میزان هزینه های سیتی می تواند به ۴۰۰ میلیون پوند برسد.

 

پاریسن ژرمن هم اگرچه هنوز خریدهای مهمی نداشته ولی پرداخت رقم ۲۲۲ میلیون یورو برای جذب نیمار، می تواند شرایط را دوباره دچار تغییر کند.

 

منچسترسیتی و پاریسن ژرمن خوب می دانند در صورت آن که دوباره توسط یوفا جریمه شوند، این بار مجازات سنگین تری برایشان در نظر گرفته می شود، یکی از این مجازات ها، عدم حضور در رقابت های اروپایی خواهد بود.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------