مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


وثوق احمدی: استقلال خواهان تعیین و تکلیف بدهی طلب‌کارانش شداخبار,اخبارورزشی ونتایج مسابقات,وثوق احمدی

رییس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال می‌گوید برخی از بازیکنان و مربیان پیشین باشگاها تاکنون تعیین تکلیف طلب‌شان را خواستار نشده بودند که باشگاه استقلال به عنوان داوطلب خواستار تعیین و تکلیف بدهی‌هایش به همه بازیکنان و مربیان سابقش شد.

به گزارش ایسنا،  روزبه وثوق احمدی، رییس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال درباره برگزاری کارگاه TMS (سیستم آنلاین ثبت قرارداد) برای باشگاهای لیگ برتر و دسته یک، گفت: در راستای بین‌المللی کردن رویه‌ها و نحوه ثبت قراردادها بین بازیکنان، باشگاه‌ها و واسطه‌های نقل و انتقالاتی، قراردادی با فیفا منعقد کردیم که نرم افزاری‌های طراحی شده برای این کار در اختیار فدراسیون فوتبال ایران قرار بگیرد. امروز و دیروز سه نفر برای آموزش نرم‌افزارها به ایران آمدند. روز نخست برای تیم‌های لیگ یکی و روز دوم برای تیم‌های لیگ برتری این کارگاه برگزار شد. امروز هم این نرم افزار برای مسوولان فدراسیون فوتبال تشریح می‌شود. امیدوارم با آمدن این نرم افزارها باشگاه‌ها موضعات حقوقی و قراردادی را جدی‌تر بگیرند و به سمت بین‌المللی شدن برویم.


او درباره شکایت امیرحسین صادقی و سایر بازیکنان طلب‌کار از باشگاه‌هایی که مجوز حرفه‌ای AFC را گرفتند گفت: باشگاه‌ها برای گرفتن مجوز حرفه‌ای احتیاج به تعیین وضعیت طلب کاران‌شان داشتند. هر سه باشگاه طلب‌کارانی دارند که تاکنون نسبت به طلب خود اقدام نکردند و در فدراسیون فوتبال تشکیل پرونده نداده‌اند؛ منتهی باشگاه‌ها می‌دانند که این بازیکنان از آن‌ها طلب کار هستند. چون تاکنون شکایتی نشده بود، باشگاه‌ها در کمیته تعیین وضعیت تشکیل پرونده دادند و خواستار بررسی پرونده و تعیین میزان دقیق بدهی‌های خود شدند  و اگر مشخص شد به بازیکنی بدهکار هستند، باید بدهی خود را پرداخت کنند. پرونده امیرحسین صادقی هم از این دست پرونده‌هاست.

رییس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال درباره این که عده‌ای می‌گویند با وجود صدور مجوز حرفه‌ای، با بازیکنان و مربیان طلب‌کار تسوه حساب نشده و حتی با آن‌ها تماس نگرفته‌اند گفت: AFC سه راهکار برای حل بدهی‌ها دارد. باشگاه‌ها می‌توانند بدهی خود را پرداخت یا با بازیکن و مربی مورد نظر برای پرداخت بعدی توافق کنند و در سومین گام می‌توانند پرونده مورد نظر را برای بررسی مبلغ بدهی به مرجع ذی‌صلاح ارجاع دهند. استقلال و پرسپولیس طلب‌کارانی دارد که تاکنون نسبت به طلب خود اقدام نکرده‌اند. باشگاه استقلال اعلام کرد می‌خواهد به این نوع پرونده‌ها رسیدگی کنیم. اگر مشخص شود این باشگاه به بازیکنی بدهی دارند، باید پول بازیکن را پرداخت کند.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------