7 بازی خارج از خانه با تیم‌های مدعی؛ روزهای سخت شفر از راه رسیداخبار,اخبارورزشی ونتایج مسابقات,استقلال

روزهای سخت استقلال از راه رسیده و از حالا وینفرد شفر باید برای مواجه شدن با این روزهای سخت استراتژی خود را مشخص کند.

به گزارش "ورزش سه"،  با قرعه ای که اول فصل نصیب استقلال شده بود آبی ها می توانستند خیلی زود با حریفان خود فاصله ایجاد کنند و به صدر جدول تکیه بزنند؛ اما این تیم با سرمربیگری علیرضا منصوریان امتیازها را یکی پس از دیگری از دست داد تا حالا روزهای سخت استقلال از راه برسد.

استقلال در طول نیم فصل اول تنها در 3 بازی برابر پارس جم، صنعت نفت و سپیدرود از تهران خارج شد اما حالا آبی ها برای نیم فصل دوم 7 بازی خارج از خانه دارند که یکی از آنها برابر استقلال خوزستان انجام شده است.

استقلال در نیم فصل دوم باید با تیم های گسترش فولاد، تراکتورسازی، ذوب آهن، پدیده، سپاهان و فولاد در خارج از خانه بازی کند که این کار آبی ها را برای نیم فصل دوم بسیار سخت می کند.

نکته مهم ماجرا این جا است که از بهمن ماه بازی های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا هم شروع می شود و برگزاری بازی های این تیم در خارج از خانه در اوج فشردگی کار این تیم را بسیار سخت می کند.

با این شرایط به نظر می رسد شفر به تمام بازیکنان تیمش نیاز دارد تا فشردگی بازی ها بازیکنان اصلی این تیم را با مشکل روبرو نکند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------