آخرین وضعیت 2 بازیکن خارجی با استقلال/چراغ سبز تیام برای تمدید،جباروف فعلا توافق نکرداخبار,اخبارورزشی ونتایج مسابقات,جپاروف وتیام

دو بازیکن تیم استقلال برای تمدید قرارداد با این باشگاه شرایط متفاوتی دارند..

به گزارش  فارس،  امیر حسین فتحی سرپرست جدید باشگاه استقلال برای مذاکره با مامه بابا تیام و سرور جباروف راهی کشور ترکیه شد و مذاکراتی با نمایندگان این دو بازیکن داشت. تیام در مذاکرات خود با باشگاه استقلال اعلام کرد که در صورت دریافت پیش پرداخت قراردادش با این باشگاه را امضا خواهد کرد البته وی آپشن‌هایی را در نظر گرفته که تا اینجا مورد قبول باشگاه استقلال قرار گرفته است. مهاجم سنگالی هم از ترکیه راهی کشورش شده تا در صورت واریز پول به حسابش در تهران حضور پیدا کند.

از طرفی سرور جباروف هافبک ازبک استقلال علاوه بر طلب 130 هزار دلاری خواستار رقمی است که باشگاه با آن موافق نیست. امیر حسین فتحی سرپرست تیم استقلال رقمی را برای تمدید قرارداد این بازیکن در نظر گرفته که حدود 400 هزار دلار است ولی جباروف روی قرارداد 3 ساله و همچنین رقمی حدود 500 هزار دلار با مسئولان استقلال صحبت کرده است.

این اتفاق در حالی رخ داده که مسئولان باشگاه استقلال به جباروف پیشنهاد کرده‌اند طی این چند روز نظر نهایی خود را به مسئولان این باشگاه اطلاع بدهد.

تیم فوتبال استقلال ساعت 9 صبح فردا ترکیه را به مقصد تهران ترک خواهد کرد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------