بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


پاکدامن از صعود به نیمه‌نهایی بازماند  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی ,علی پاکدامن

علی پاکدامن با شکست ۱۵ بر ۱۰ برابر شمشیربازی فرانسه و نفر شش رنکینگ جهانی ضمن بازماندن از صعود به جمع چهار نفر برتر، شانس کسب مدال جهانی را از دست داد.

به گزارش ایسنا، مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان ۲۰۱۷ از ۲۸ تیر به میزبانی شهر لایپزیک در کشور آلمان آغاز شد.

 

علی پاکدامن، سابریست خوش آتیه ایران و نفر ۵۱ رنکینگ جهانی که از روز چهارشنبه رقابت خود را آغاز کرده بود، پس از کسب چهار پیروزی برابر نمایندگان ترکیه، گرجستان، عربستان و تایلند و دو شکست مقابل نمایندگان رومانی و ژاپن توانست به جدول اصلی راه پیدا کند. پاکدامن در جدول ۹۶ نفره نیز با پیروزی مقتدرانه ۱۵ بر سه برابر شمشیرباز سنگاپوری موفق شد به جدول ۶۴ نفر پایانی راه یابد.

 

او امروز (جمعه) برای صعود به جمع ۳۲ نفر پایانی رو در روی برر انریکو، نفر ۱۴ رنکینگ جهانی از ایتالیا قرار گرفت و ۱۵ بر ۱۳ به پیروزی رسید.

 

پاکدامن در مرحله یک شانزدهم نهایی به مصاف آلکسی یاکیمنکو، نفر ۱۹ رنکینگ جهانی از روسیه رفت و در پایان با ارایه نمایشی درخشان ۱۵ بر ۱۴ به پیروزی رسید و به جمع ۱۶ شمشیرباز برتر جهان راه یافت.

 

علی پاکدامن در مرحله یک هشتم پایانی نیز باز هم به درخشش خود در رقابت های جهانی ادامه داد و توانست شمشیرباز آرژانتین،  پاسکوال دی تیله را با اختلاف و با نتیجه ۱۵ بر ۱۰ شکست دهد و به جمع ۸ شمشیرباز برتر مسابقات جهانی راه یابد.

 

علی پاکدامن در مرحله یک چهارم نهایی رودرروی آنستت وینسنت نفر شش رنکینگ جهانی قرار گرفت و در پایان با وجود تلاش های فراوان نتیجه را ۱۵ بر ۱۰ به نماینده قدرتمند فرانسه با گذار کرد و ضمن ناکامی در صعود به مرحله نیمه نهایی، شانس مدال جهانی را از دست داد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------