آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,دیدار تیم ملی آلمان و سوئد

پیروزی آلمان 10 نفره مقابل سوئد با سوپرگل کروس در ثانیه‌های پایانی

دیدار تیم های ملی فوتبال آلمان و سوئد با پیروزی دو بر یک ژرمن ها به پایان رسید. به گزارش مهر، دیدار تیم های ملی فوتبال آلمان…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


فدراسیون فوتبال، آب پاکی را روی دست استقلال ریخت  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی,تمرین استقلال

فدراسیون فوتبال در پاسخ به اظهارات عضو هیات مدیره باشگاه استقلال، مواردی را در جهت شفاف سازی افکار عمومی در خصوص محرومیت بازیکنان استقلال توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایسنا، فدراسیون فوتبال در پاسخ به اظهارات عضو هیات مدیره و مسئولان باشگاه استقلال درباره محرومیت سه بازیکن این تیم، اطلاعیه‌ای صادر کرد که به این شرح است:

 

۱- ادعای در اختیار گذاشتن بازیکنان در FIFA DAY، موضوعی است که مورد توجه همه مسئولان است ولی مسابقات زیر ۲۳ سال قهرمانی آسیا در تقویم آسیا بوده و توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه ریزی و تنظیم شده که کلیه باشگاه‌ها مکلف به همکاری همه جانبه با تیم‌های ملی هستند و این‌گونه مسابقات قهرمانی آسیا در زمان‌های FIFA DAY پیش بینی نشده است.

 

۲- کلیه باشگاه‌های حاضر در کشور همانند باشگاه استقلال، محدودیت دارند ولی بازیکنان خود را تمام و کمال در اختیار تیم ملی زیر ۲۳ سال قرار داده‌اند و هیچ گونه عذری در صورت عدم همکاری مورد پذیرش نیست.

 

۳- این رقابت‌ها در سطح قاره آسیا پیش بینی و برنامه ریزی شده است و پیدا است که همه باشگاه‌ها آسیایی به غیر از FIFA DAY بازیکنان خود را در اختیار تیم‌های ملی کشور خود قرار خواهند داد. در صورت عدم همکاری، برگزاری مسابقات قابلیت برگزاری را نداشت.

 

اطلاعیه فدراسیون در ادامه آورده است: تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران با دور اندیشی، با بازیکنان زیر ۲۰ سال در مسابقات حضور یافت که این نیاز باشگاه‌ها به بازیکنان اصلی و کلیدی را کمتر خواهد کرد. در خاتمه پرونده مذکور به کمیته انضباطی ارسال شده است و هرگونه تصمیم گیری در صلاحیت کمیته انضباطی است.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------