آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,تیم ملی سنگال

برتری سنگال مقابل لهستان/ اولین پیروزی یک تیم آفریقایی در جام بیست و یکم

تیم ملی فوتبال سنگال موفق شد در نخستین دیدار خود در بیست و یکمین دوره رقابت های جام جهانی برابر لهستان به برتری برسد. به…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


جلسه سرنوشت‌ساز "نفت" به فردا موکول شد  اخبارورزشی ,خبرهایورزشی , نفت تهران

جلسه سرنوشت‌ساز مجمع هیات امنا و کمیته انتقال باشگاه نفت که قرار بود درباره بازپس‌گیری تیم فوتبال نفت از خریدار برگزار شود، به فردا موکول شد.

 به گزارش ایسنا، مجمع هیات امنا و کمیته انتقال باشگاه نفت روز دوشنبه (امروز) قرار بود جلسه‌ای فوق‌العاده برگزار کند تا درباره سرنوشت تیم فوتبال نفت تهران تصمیم‌گیری کند. اما این جلسه تشکیل نشد و قرار است فردا (سه‌شنبه) جلسه‌ایی فوق العاده برگزار می‌شود.

 

در این جلسه درباره اهلیت شرکت بهنام پیشرو کیش برای ادامه مالکیت تیم فوتبال نفت تهران تصمیم‌گیری خواهد شد و به احتمال زیاد این باشگاه از بهنام پیشرو پس گرفته خواهد شد به شرکت‌های دیگر که تقاضانامه برای خریداری تیم فوتبال نفت تهران ارائه کرده‌اند، واگذار خواهد شد.

 

به گفته‌ی یکی از اعضای کمیته انتقال نفت، بهنام پیشرو به تعهدات خود در قبال خرید باشگاه از وزارت نفت عمل نکرده است. به همین دلیل و هم‌چنین به جهت سروسامان دادن به طلبکاران قرار است تصمیمی اساسی و جدید درباره سرنوشت این باشگاه اتخاذ شود. 

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------