بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


جانشین گادوین منشا از سنگال آمد  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی  ,منشا

مجید جلالی برای حضوری موفق در لیگ هفدهم و جایگزینی برای برترین مهاجم فصل گذشته خود، در نظر دارد مهاجمانی از سنگال و مصر را به ترکیب پیکان اضافه کند.

 به گزارش ورزش سه ؛ سرمربی پیکان در نشست خبری امروز خبر از حضور مهاجمانی از سنگال و مصر در این تیم برای فصل آینده داد. پیکان که در فصل گذشته با جذب گادوین منشا توانسته بود عملکرد موفقی از خود به جا بگذارد، در لیگ شانزدهم این مهاجم نیجریه ای را در اختیار پرسپولیس قرار داد. آنها قصد دارند برای جانشینی مهاجم سابق خود بازیکنانی از لیگ گرجستان را به ترکیب خود اضافه کنند.

 

مجید جلالی پیش از نشست خبری امروز تیمش در خصوص برنامه آنها برای جانشینی گادوین منشا اعلام کرد با دو مهاجم سنگالی و مصری به توافق دست یافته اند. 

 

یکی از این مهاجمان سنگالی است و فصل گذشته در لیگ گرجستان بازی می‌کرد که با اعلام مجید جلالی او به زودی به تهران سفر می‌کند و به جمع بازیکنان می‌پیوندد. دیگر گزینه پیکان تهران مهاجم مصری است که 6 صبح امروز به تهران آمد تا خود را به کادر فنی معرفی کند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------