آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,دیدار تیم ملی کره جنوبی و مکزیک

شکست کره جنوبی برابر مکزیک/ نماینده آسیا در آستانه حذف

تیم فوتبال مکزیک در دومین دیدار خود در جام جهانی روسیه برابر کره جنوبی به پیروزی رسید. به گزارش مهر، در ادامه رقابتهای مرحله…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


برانکو رکورد لیگ برتر را شکست اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی ,برانکو

برانکو، بهترین مربی تاریخ لیگ برتر از حیث کسب میانگین امتیاز بار دیگر به دنبال برد برابر حریفان خود از مرز 2 امتیاز به ازای هر بازی در لیگ گذشت.

به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو در اواخر لیگ برتر سال گذشته در 2 بازی آخر تنها یک امتیاز گرفت تا برانکو در 65 بازی 130 امتیاز گرفته باشد. اگر او برابر ذوب آهن و سیاه جامگان هم برنده می‌شد امتیازش به 134 می‌رسید.

 

با رسیدن به امتیاز 130 در 65 بازی برانکو بار دیگر مثل هفته‌های قبل در میانگین 2 متوقف ماند اما برد برابر فولاد باعث شد تا پرسپولیس به 66 بازی و 133 امتیاز در دوران برانکو رسیده و بار دیگر هرچند ناچیز اما به هر حال بالاتر از امتیاز 2 قرار گرفت.

 

*7 امتیاز از 5 بازی آخر لیگ چهاردهم

*57 امتیاز از 30 بازی لیگ پانزدهم

*66 امتیاز از 30 بازی لیگ شانزدهم

*3 امتیاز از اولین بازی لیگ هفدهم

*به جز برانکو هیچ تیمی مثل پرسپولیس هم در تاریخ لیگ برتر نبوده است که در چنین مقطع طولانی از زمان و تعداد بازی، چنین امتیاز قابل توجهی کسب کند حتی سپاهانی که در 3 سال پایانی دهه قبل در 3 دوره متوالی قهرمان مسابقات لیگ برتر شد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------