آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,دیدار تیم ملی ایران و اسپانیا

راموس بین نیمه به داور ایران - اسپانیا چه گفت؟

دنی کارواخال در یک مصاحبه اختصاصی به صحبت سرخیو راموس با داور دیدار ایران و اسپانیا در بین دو نیمه اشاره کرد. به‌ گزارش…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


جریمه نقدی علی‌پور و تیم‌های سپاهان و گسترش فولاد   اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی,پرسپولیس و فولاد خوزستان

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌های مختلف صادر کرد.

به گزارش ایسنا،‌ فدراسیون فوتبال کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌های مختلف صادر کرد که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:

 

تعلیق محرومیت ساسان انصاری

کمیته انضباطی به دلیل تخلف ساسان انصاری، بازیکن تیم فولاد خوزستان در دیدار برابر صنعت نفت آبادان در تاریخ ۹ اردیبهشت ماه ۹۶، وی  را  به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم کرده بود که پس از درخواست تجدید نظرخواهی این بازیکن مبنی بر بخشش محرومیت خود، کمیته انضباطی اعلام کرد نظر به این که ساسان انصاری محرومیت ناشی از کارت قرمز خود را در مسابقه آخر فصل ۹۶-۹۵ سپری کرده و با توجه به قسمت اخیر بند ۳ ماده ۵۹ و تجویز بند دو همین ماده از سه جلسه محرومیت انضباطی تعیین شده و با توجه به سابقه بازیکن مذکور با تحمل یک جلسه محرومیت در اولین بازی فصل ۹۶-۹۷، دو جلسه محرومیت انصاری را برای مدت ۶ ماه به حالت تعلیق در آورد. چنانچه  در طول مدت تعلیق، این بازیکن مرتکب هر گونه تخلف انضباطی شود، دو جلسه محرومیت تعلیقی به مجازات وی افزوده می‌شود.

 

جریمه نقدی برای گسترش فولاد تبریز

به دلیل اعتراض کادر فنی تیم گسترش فولاد تبریز به داوران در دیدار برابر پارس جنوبی جم، این تیم به پرداخت ۳ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

 

جریمه ۱۰ میلیون تومانی برای سپاهان اصفهان

دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و سایپا تهران روز ششم مرداد ماه برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم سپاهان اصفهان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به سرمربی تیم مقابل و پرتاب نارنجک رخ داد. باشگاه سپاهان اصفهان طبق ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. 

 

کمیته انضباطی به مسئولان باشگاه سپاهان اصفهان اعلام کرد که هفته نخست برای تیم میزبان با تخلفات هواداران این تیم آغاز شده است. شایسته است مسئولان باشگاه سپاهان به جهت پرهیز از برگزاری مسابقات خانگی بدون حضور تماشاگران، مراقبت‌های لازم را معمول دارند تا در مسابقات بعدی تخلفات تماشاگران به مانند آنچه در این هفته انجام دادند، تکرار نشود. در غیر این صورت کمیته انضباطی ضمن برخورد، تنبیهات شدیدتر را اعمال خواهد کرد.

 

تذکر کتبی و جریمه نقدی برای بازیکن پرسپولیس

علی علیپور، بازیکن تیم پرسپولیس در دیدار برابر فولاد خوزستان، پس از دریافت کارت قرمز اقدام به ایجاد تشنج و خودداری از اجرای دستور و رفتار غیر ورزشی کرد و طبق بند ۵ ماده ۶۶ آیین نامه انضباطی به تذکر کتبی و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

توبیخ کتبی برای مربی تیم سیاه جامگان مشهد

دیدار تیم های سیاه جامگان مشهد و ذوب آهن اصفهان در حالی برگزار شد که از سوی عباس دهقانی، مربی تیم سیاه جامگان مشهد تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر مسئولانه و اعتراض به تصمیمات داور که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی طبق بند ۲ ماده ۶۶ آیین نامه انضباطی با توبیخ کتبی مواجه شد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------