آب غنی شده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل
خدمات آرایشی و زیبایی
روانشناسی


احتمال برگزاری فینال لیگ قهرمانان اروپا در نیویورک  اخبارورزشی,خبرهای  ورزشی ,لیگ قهرمانان اروپا

فینال مهمترین تورنمنت باشگاهی جهان در آینده‌ای نزدیک ممکن است برای اولین بار در خارج از اروپا برگزار شود.

به گزارش  تسنیم و به نقل از مارکا، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) مشغول بررسی طرحی است که به موجب آن فینال لیگ قهرمانان اروپا، برای اولین بار خارج از مرزهای قاره سبز برگزار شود و اولین گزینه هم نیویورک است.

 

طبق گزارش این نشریه اسپانیایی، برگزاری فینال لیگ قهرمانان اروپا در قاره‌ای دیگر هنوز قطعی نیست اما مسئولان یوفا قصد دارند شرایط را برای برگزاری این بازی در خارج از قاره اروپا از سال 2020 به بعد ارزیابی کنند.

 

فینال لیگ قهرمانان فصل 18-2017 قرار است در شهر کیف پایتخت اوکراین برگزار شود و برای فصل بعد از آن هم شهرهای مادرید و استادیوم تازه‌ تأسیس واندا متروپولیتانو (خانه جدید اتلتیکو) و باکو در رقابت هستند.

 

با این حال احتمال دارد که فینال لیگ قهرمانان سال 2020 در خارج از مرزهای قاره اروپا برگزار شود و از نیویورک به عنوان محتمل‌‌ترین گزینه در صورت تصویب این طرح یاد می‌شود.

 

هدف یوفا از انجام این کار، افزایش محبوبیت لیگ قهرمانان اروپا و به تبع آن جذب مخاطب بیشتر برای فروش حق پخش تلویزیونی در خارج از قاره سبز است.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------