آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال

دلایل متفاوت کی‌روش و شاگردانش برای بردن پرتغال!

تیم ملی ایران برای بازی با پرتغال انگیزه های مختلفی در بین اعضایش دارد که همگی به مسیر پیروزی باید ختم شود. تنها دو روز به…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


شعار "مرگ بر نیمار" در نیوکمپ    اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی,نیمار

به نظر می رسد هواداران بارسلونا به شدت از رفتار نیمار و انتقال 222 میلیون یورویی او به پاری سن ژرمن عصبانی هستند.

به گزارش ایلنا،دیشب برای اولین بار بعد از جدایی نیمار، بارسا در خانه میزبان چاپه کوئنسه برزیل بود و موفق شد با 5 گل این تیم را مغلوب کند.

 

بلوگرانا دیشب با ارئه نمایشی بسیار خوب نشان داد که ممکن است جدایی نیمار تاثیر فراوانی در روند این تیم نداشته باشد اما برخی از هواداران بارسا از همین حالا عصبانیت خود را از این بازیکن به شدیدترین شکل ممکن ابراز کرده اند.

 

بعد از آنکه در هفته گذشته تصاویری از آتش زدن لباس نیمار و به سطل انداختن آن توسط هواداران بارسا منتشر شد، دیشب نیز برخی از هواداران عصبانی بارسا در نوکمپ شعار "مرگ بر نیمار" را سر دارند که البته گزارش ها حاکی از آن است که عده این افراد زیاد نبوده است.

 

اما به هر حال تاریخ نشان می دهد که معمولا هواداران بارسا برخورد خوبی با بازیکنانی که از این تیم جدا می شوند ندارند و در صورت برخورد پاری سن ژرمن و بارسا در لیگ قهرمانان، ممکن است نیمار مورد توهین آنها قرار بگیرد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------