آخرین اخبار ورزشی


اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,شجاعی

صحبت‌های تاکتیکی کی‌روش با شجاعی

به نظر می‌رسد مسعود شجاعی در بازی برابر اسپانیا هم فیکس خواهد بود. به گزارش خبرآنلاین؛ مسعود شجاعی کاپیتان اول ایران در جام…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


برانکو: از پاس ندادن به منشا آماری دارید؟  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی ,برانکو

برانکو تاکید کرد که بازیکنان پرسپولیس هرگز با گادوین منشا مشکل ندارند.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ درباره بازی این تیم مقابل نفت تهران و پاس ندادن سایر بازیکنان به منشا اظهار کرد: آیا شما از پاس ندادن به منشا آماری دارید؟ چرا بدون دلیل صحبت می‌کنید؟ چند بار دیگر به منشا پاس ندادند؟ آیا در این باره آماری دارید؟ مسلمان در دقیقه ۹۲ فرشاد را به جای منشا انتخاب کرد زیرا موقعیت بهتری داشت. وقتی که مشکلی وجود ندارد چرا می‌خواهید مشکل درست کنید. من دو بار بازی با نفت را مشاهده کردم. تنها یک بار مسلمان می‌توانست هم منشا را انتخاب کند و هم احمدزاده را که احمدزاده را انتخاب کرد.

 

او درباره عصبانیت منشا تصریح کرد: منشا سه بار اسمش برای دوپینگ درآمد که این واقعا زیاد است و حتما به این دلیل عصبانی شد.

 

برانکو درباره تقابل تیمش مقابل الاهلی و نیمکت‌نشینی بازیکنان اصلیش در دیدار آینده با سیاه‌جامگان اظهار کرد: همیشه برای من نخستین بازی پیش‌رو مهم‌ترین بازی است. بازیکنانم ۶ روز فرصت ریکاوری تا دیدار مقابل الاهلی دارند و من نمی‌خواهم محاسبه کنم که بازیکنانم را بازی بدهم یا نه. بازی بعدی ما همیشه مهم‌ترین بازی ماست.

 

سرمربی پرسپولیس درباره دیدار این تیم مقابل سیاه جامگان و تیم‌های بسته اکبر میثاقیان اظهار کرد: تمام تیم‌ها مقابل ما بسته بازی می‌کنند که این شامل تراکتورسازی، نفت و فولاد هم می‌شود. حتی زمانی که ما از این تیم‌ها با نتیجه ۲ بر صفر نیز جلو بودیم آن‌ها باز دفاعی بازی می‌کردند. ما باید با تمرین کردن بتوانیم روزنه‌ها را پیدا کنیم و از آن‌ها استفاده کنیم. با تمرین و آمادگی می‌توانیم مقابل هر تیمی از جمله سیاه جامگان پیروز شویم. ما در هر دیدار فرصت‌های زیادی را ایجاد کردیم و ایجاد خواهیم کرد. دو گل به فولاد، دو گل به تراکتورسازی و سه گل به نفت تهران نشان دهنده تیم هجومی ماست.

 

سرمربی پرسپولیس درباره مدعیان کسب عنوان قهرمانی بیان کرد: هنوز نتایج معنادار نیستند. ۲۷ هفته دیگر باقی مانده و تیم‌های استقلال، ذوب آهن، سپاهان، تراکتورسازی و پارس‌جنوبی بهتر خواهند شد. البته سایپا را هم نباید فراموش کنیم. این تیم‌ها بازیکن و مربیان خوبی دارند و در آینده مدعیان قهرمانی مشخص خواهند شد.

 

سرمربی کروات سرخ‌پوشان در پاسخ به خبرنگاری که پرسید شما در سازمان لیگ به من گفته‌اید که زمانی که به ایران آمدم موهایم سفید شد اظهار کرد: من چنین چیزی نگفتم. شاید موهای من روشن‌تر شده باشد و این امری طبیعی است زیرا سن من بالاتر رفته است اما بعضی مواقع عصبانیت‌هایی بابت مشکلاتی مثل کوتاه نشدن چمن زمین تمرین یا... به وجود آمده است که این طبیعی است. این حرف شماست و در دهان من چنین حرفی را نگذارید.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------