بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


کره جنوبی - ایران و بازهم یک قربانی/ عزت‌اللهی محروم می‌شود؟ اخبارورزشی,خبرهای  ورزشی ,ایران و کره جنوبی

امکان محرومیت هافبک تیم ملی ایران از سوی AFC و فیفا وجود دارد.

به گزارش تسنیم، سعید عزت‌اللهی در دقیقه 51 دیدار کره جنوبی و ایران در چارچوب دیدارهای انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به دلیل لگد کردن سر بازیکن حریف با کارت قرمز مستقیم داور جریمه و از بازی اخراج شد.

 

با توجه به حرکت عزت‌اللهی و کارت قرمز مستقیم، احتمال محرومیت هافبک تیم ملی بیش از یک جلسه وجود دارد. در این خصوص ناظران AFC و فیفا بار دیگر صحنه‌ای که منجر به اخراج عزت‌اللهی شده است را مورد بررسی قرار می‌دهند که احتمال افزایش محرومیت این بازیکن وجود دارد.

 

این اتفاق در شرایطی رقم خورد که چهار سال پیش هم در بازی کره جنوبی مقابل ایران در ورزشگاه اولسان که منجر به صعود تیم ملی به جام جهانی شد، سوشا مکانی به دلیل نوع شادی خود و رفتن به سمت نیمکت کره جنوبی از سوی فیفا یک جلسه محروم شد. محرومیت دروازه‌بان تیم ملی باعث شد کارلوس کی‌روش روی نام او خط قرمز بکشد و مکانی بین سه دروازه‌بان تیم ملی در جام جهانی 2014 جایی نداشت.

 

با این شرایط بعید نیست دیدار کره جنوبی و ایران، بار دیگر یک قربانی بگیرد و این بار عزت‌اللهی با محرومیت از سوی AFC و فیفا در بازی‌های رسمی مواجه شود که در این صورت او حداقل اولین بازی تیم ملی در جام جهانی 2018 را از دست خواهد داد. ناظران AFC و فیفا چنین مواردی را معمولاً در مدت زمان یک هفته تا 10 روز بررسی می‌کنند و باید دید آیا خطر از بیخ گوش عزت‌اللهی می‌گذرد یا نه.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------