آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,دیدار تیم ملی آلمان و سوئد

پیروزی آلمان 10 نفره مقابل سوئد با سوپرگل کروس در ثانیه‌های پایانی

دیدار تیم های ملی فوتبال آلمان و سوئد با پیروزی دو بر یک ژرمن ها به پایان رسید. به گزارش مهر، دیدار تیم های ملی فوتبال آلمان…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


کاستا در لیگ قهرمانان اروپا بازی نمی کند  اخبارورزشی,خبرهای ورزشی ,دیگو کاستا

باشگاه چلسی نام مهاجم اسپانیایی را از فهرست ۲۴ نفره برای لیگ قهرمانان اروپا خط زد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، دیگو کاستا به همراه چلسی در لیگ قهرمانان اروپا بازی نخواهد کرد و ممکن است با اتلتیکومادرید اتفاق بیفتد. اگر مذاکره دو تیم انگلیسی و اسپانیایی به نتیجه برسد کاستا در ژانویه پیراهن قرمز و سفیدپوشان را بر تن خواهد کرد و در صورتی که اتلتیکو بتواند از گروه خود صعود کند مهاجم اسپانیایی نیز در این رقابت ها حضور خواهد داشت.

 

آبی های لندن نام مهاجم اسپانیایی-برزیلی را در فهرست ۲۴ نفره برای لیگ قهرمانان ننوشتند اما برای لیگ برتر انگلیس این کار را انجام دادند. این موضوع مشکلی برای انتقالش در زمستان ایجاد نخواهد کرد. آلوارو موراتا و باتشوای تنها مهاجمان میانی آنتونیو کونته برای این رقابت ها هستند.

 

اگر کاستا به همراه چلسی در لیگ قهرمانان بازی می کرد نمی توانست در صورت امضای قرارداد با اتلتیکو در این بازی ها به میدان برود.

 

در انگلیس خبر از حضور مهاجم اسپانیایی در روزهای آینده در لندن می دهند. او به این شهر سفر خواهد کرد تا انتقالش به تیم مادریدی امکان پذیر شود. کاستا  در لندن به تمریناتش ادامه خواهد داد و منتظر زمستان خواهد بود تا بتواند برای اتلتیکو بازی کند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------