بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


حمله بارسلونا به کادر مدیریتی یوونتوس  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی ,مدیران باشگاه یوونتوس

بارسلونا قصد دارد 2 تن از مهم ترین مدیران باشگاه یوونتوس را به زودی جذب کند.

به گزارش "ورزش سه"، در روزی که آندره آنیلی مدیر بیانکونری به عنوان رئیس جدید اتحادیه باشگاه های اروپایی منصوب شد، نشریه توتو اسپورت خبر از تمایل بارسا برای استفاده از 2 تن از مدیران رده بالای این تیم در کادر مدیریتی خود خبر داد.

 

  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی ,مدیران باشگاه یوونتوس

 

فابیو پاراتیچی، یکی از مدیرانی است که مورد توجه بلوگرانا قرار دارد و امروز بارتومئو نیز تایید کرد که احتمال ایجاد تغییر و تحول در سطوح مختلف بخش مدیریتی وجود داشته و همین هم شایعه حضور مدیران ایتالیایی را تقویت کرده است.

 

گزینه دوم، پپ ماروتا مدیر ورزشی مشهور بیانکونری است که در سالهای اخیر عملکرد بسیار خوبی در بازار تابستانی داشته و با توجه به نتیجه ضعیف تلاش مدیریت بارسا در بازار تابستانی و انتقاد شدید هواداران، ممکن است این 2 نفر به زودی جایگزین مدیران فعلی بارسلونا شوند.

 

با از دست دادن نیمار و عدم توانایی در جذب کوتینیو، اخبار زیادی در مورد احتمال استیضاح مدیریت فعلی به گوش می رسد و بارتومئو قصد دارد با انجام اصلاحاتی دل هواداران تیمش را به دست آورد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------