آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,دیدار تیم ملی آلمان و سوئد

پیروزی آلمان 10 نفره مقابل سوئد با سوپرگل کروس در ثانیه‌های پایانی

دیدار تیم های ملی فوتبال آلمان و سوئد با پیروزی دو بر یک ژرمن ها به پایان رسید. به گزارش مهر، دیدار تیم های ملی فوتبال آلمان…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


وقتی په په به هواداران رئال مادرید طعنه می‌زند   اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,په په

مدافع پرتغالی سابق رئال مادرید هواداران تیم سابق خود را مسخره کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی استار، په په مدافع پرتغالی بعد از 10 سال حضور در رئال مادرید این تیم اسپانیایی را ترک کرد و به تیم بشیکتاش در ترکیه پیوست. در حالی که په په امیدوار بود قراردادش با رئال به مدت دو سال تمدید شود، باشگاه اسپانیایی این پیشنهاد را نپذیرفت تا په په نیز در حالی که از تیم هایی چون اینتر، پاری سن ژرمن و بشیکتاش پیشنهاد داشت، این تیم ترکیه ای را انتخاب کند. 

 

په په درباره حضور در رئال مادرید گفت: من 10 سال رویایی در رئال مادرید داشتم و با این تیم قهرمانی در لیگ داخلی و لیگ قهرمانان را تجربه کردم. هر دو دختر من در مادرید متولد شدند و در کل دوران خیلی خوبی در آنجا داشتم. 

 

او در پایان طعنه ای به هواداران رئال مادرید زد و گفت: هواداران بشیکتاش فوق العاده هستند. زمانی که در رئال مادرید بودیم مجبور بودیم تا در بعضی بازیها خودمان، خودمان را تشویق کنیم و به همدیگر انگیزه بدهیم. اینجا در بشیکتاش شرایط فرق می کند. هر بازیکنی با نهایت توان و قدرت به زمین می رود تا بهترین بازیها را انجام دهد چون هواداران به خوبی پشت تیم هستند و تیم را تشویق می کنند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------