پوکر مسی برابر ایبار بی‌ارزش بود!

آخرین اخبار ورزشیشکایت رئال مادرید از اینتر به خاطر مذاکره با مودریچ

قهرمان اروپا از نراتزوری برای وسوسه کردن بازیکن این تیم شکایت کرد. به گزارش تسنیم و به نقل از نشریه مارکای اسپانیا، باشگاه…
مشاور،مشاوره آنلاین
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


پوکر مسی برابر ایبار بی‌ارزش بود!   اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی  ,لیونل مسی

کارشناسان آرژانتینی درخشش مهاجم بارسلونا را برابر ایبار بی‌ارزش عنوان کردند.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، درخشش لیونل مسی در بازی بارسلونا و ایبار در هفته‌ پنجم لالیگا با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. اغلب رسانه‌های جهان به تمجید از ستاره آرژانتینی بارسا پرداختند اما برخی از آن‌ها چنین عقیده‌ای نداشتند.

 

واکنش کارشناسان و مطبوعات آرژانتین به پوکر مسی (به ثمر رساندن چهار گل) قابل توجه بود. بعد از این که اوله خطاب به ستاره بارسا نوشت: "کمی از گل‌ها را برای تیم‌ ‌ملی حفظ کن" در برنامه Liberman en linea نیز به اهمیت گل‌های بازیکن بارسلونا اشاره شد. کارشناسان برنامه گل‌های او را بی‌ارزش عنوان کردند و ایبار را تیم کوچک و ضعیفی دانستند.

 

یکی از کارشناسان گفت: رقابت در لالیگا تنها برای رئال مادرید و بارسلونا است، این بازی‌ها هم‌چون لیگ آرژانتین دو قطبی است و تیم‌های دیگر فاصله زیادی با دو تیم قدرتمند این رقابت‌ها دارند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------