آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

اطلاعاتی در مورد نخستین حریف استقلال/ تیمی که در خانه زهردار است

هفته اول لیگ قهرمانان آسیا؛ اطلاعاتی در مورد نخستین حریف استقلال/ تیمی که در خانه زهردار است میزبان اولین بازی استقلال در…
رستوران,رستوران گیلار


علی کریمی پیراهن خود را به فرزندان ناصر محمدخانی در قطر هدیه داد ؛ عکسقطر , علی کریمی , پرسپولیس  , مهدوی مهدوی کیا

 

علی و عرفان محمد خانی که بعد از به قتل رسیدن مادرشان به قطر رفتند و پیش مادر بزرگشان زندگی می کنند در دو تیم قطری فوتبال بازی می کنند.

علی در الاهلی توپ می زند و عرفان هم عضو تیم الخرطیات است. علی در حالی که سن اش در رده امیدها است اما به واسطه بازی های خوبش در این رده در ترکیب ثابت بزرگسالان به میدان می رود. او سال گذشته با رحمان رضایی هم بازی بود و در همان سال مسئولان فدراسیون قطر به او پیشنهاد دادند تا به عضویت تیم ملی قطر در بیاید که او این کار را انجام نداد. نکته جالب اینجاست که ناصر محمد خانی خودش هم در همین تیم الاهلی بازی کرده است.

علی و عرفان پس از آگاهی از اردوی پرسپولیسی ها در قطر به محل تمرینات این تیم رفتند و دقایقی با علی کریمی و مهدوی مهدوی کیا خوش و بش کردند. کریمی با دیدن بچه های ناصر محمد خانی پیراهن شماره 8 خودش را به آنها داد و گفت: «این پیراهن پدر شماست که من به تن کرده ام.»

ناصر محمد خانی در زمان حضورش در پرسپولیس شماره 8 این تیم را می پوشید.

 

قطر , علی کریمی , پرسپولیس  , مهدوی مهدوی کیا

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------