آب غنی شده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل
خدمات آرایشی و زیبایی
روانشناسی


۴ طلا و ۹برنز حاصل کار کاروان ایران در پایان روز دهم



اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

کاروان ایران در پایان روز دهم بازیهای داخل سالن آسیا ۴ مدال طلا و ۹ مدال برنز کسب کرد.

به گزارش ایسنا، پنجمین دوره بازیهای داخل سالن آسیا به میزبانی ترکمنستان در حال برگزاری است و کاروان ایران در پایان روز دهم بازی ها به ۴ مدال طلا و ۹ مدال برنز در رشته های کشتی آزاد، کیک بوکسینگ، سامبو، فوتسال بانوان و وزنه برداری دست یافت.

 

نتایج نمایندگان ایران در روز دهم بازی ها به شرح زیر است:

 

*کشتی آزاد:

ایمان صادقی در وزن ۶۱ و عزت الله اکبری در وزن ۸۶ کیلوگرم مدال طلا کسب کردند و سعید داداش پور در وزن ۷۰ و یدالله محبی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.

 

 در پایان مسابقات کشتی آزاد، ایمان صادقی در وزن ۶۱ کیلوگرم،عزت‌الله اکبری در وزن ۸۶ کیلوگرم و مجتبی گلیج در وزن ۹۷ کیلوگرم به مدال طلا رسیدند.حسین الیاسی در وزن ۷۴ کیلوگرم به مدال نقره رسید و نادر حاج آقا نیا در ۵۷ ، فرزاد عموزاد خلیلی در ۶۵ کیلوگرم و سعید داداش‌پور در وزن ۷۰ کیلوگرم و یدالله محبی در 125 کیلوگرم نیز به مدال برنز رسیدند تا به این ترتیب تیم ملی کشتی آزاد ایران با ۳ مدال طلا، یک نقره و ۴ برنز به کار خود در این رقابت ها پایان داده و قهرمان شود.

 

  

*وزنه برداری:

در آخرین روز از رقابتهای وزنه برداری بازی های داخل سالن آسیا، وزنه برداران دسته فوق سنگین به رقابت پرداختند و برای ایران همایون تیموری وزنه زد.

 

تیموری با ثبت رکورد ۱۹۵ یک ضرب، ۲۳۵دوضرب و مجموع ۴۳۰کیلوگرم مدال برنز بازی های داخل سالن آسیا را به دست آورد.

  

*فوتسال بانوان:

تیم ملی فوتسال بانوان در دیدار رده بندی مقابل تیم چین صف آرایی کرد و با نتیجه ۵ بر ۱ پیروز  و عنوان سومی بازیهای داخل سالن آسیا را کسب کرد.

  

شطرنج:

تیم مردان ایران در پایان دور چهارم بخش سریع  با ۶ امتیاز در رده چهارم، تیم پسران زیر ۲۳ سال با ۴ امتیاز در رده هفتم ، تیم زنان ایران با ۳ امتیاز در رده نهم و تیم دختران زیر ۲۳ سال با ۴ امتیاز در رده هفتم قرار دارند.

 

*کیک بوکسینگ:

مصطفی پور فرج در وزن منهای ۶۹ کیلوگرم و در بخش پوینت فایت و امید احمدی صفا در وزن ۵۱-  و در بخش کیک لایت با غلبه بر حریفانشان در فینال به مدال طلا رسیدند.

 

حمید امنی در وزن ۶۷- و در بخش فول کانتکت، علی بنی اسد در وزن منهای ۷۱ کیلوگرم و بخش لوکیک، زینب جباری در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم و در بخش کیک لایت و میر داوود موسوی در بخش کیک لایت و در وزن منهای ۷۴ کیلوگرم در نیمه نهایی مغلوب حریفانشان شدند و به مدال برنز رسیدند.

 

محمود ستاری در وزن ۸۱- در بخش لوکیک، حسین کرمی در وزن ۷۵-  کیلوگرم و در بخش فول کانتکت و محمد پورفرج نیز در وزن منهای ۷۹ کیلوگرم و در بخش پوینت فایت با غلبه بر حریفانشان به فینال رسیدند.

 

عاطفه بالین پرست در وزن منفی ۵۲ کیلوگرم در مرحله مقدماتی بخش لو کیک شکست خورد و حذف شد.

 

 *سامبو:

امروز چهار سامبوکار ایران به مصاف حریفان رفتند که در پایان یک مدال برنز دستاورد نمایندگان ایران بود.

 

در مرحله شانس مجدد وزن ۱۰۰+ کیلوگرم، میلاد شیری برای کسب مدال برنز با نماینده‌ی قزاقستان مبارزه کرد. او در این دیدار با نتیجه ۹  بر صفر به پیروزی رسید و تنها مدال برنز را کسب کرد.

 

اما در اوزان ۶۲، ۷۴ و ۸۲ کیلوگرم به ترتیب علیرضا چراغی، یوسف کرمیان و کمال آزادخواه سه نماینده ایران بودند که در مقابل حریفان خود نتیجه را واگذار کرده و از کسب مدال باز ماندند.

 

 *شنا:

آخرین روز رقابت‌های شنای بازی‌های داخل سالن آسیا از صبح امروز آغاز شد و نمایندگان ایران نیز به مصاف حریفان رفتند. کاروان شنای ایران در این رقابت‌ها بدون کسب مدال به کار خود پایان داد. البته مهدی انصاری در طول این رقابت‌ها توانست برای چندین بار متوالی رکوردهای ایران در ماده‌های مختلف را جابه‌جا کند اما این رکوردها برای کسب مدال کاروان شنای ایران کافی نبود. مرحله فینال مسابقات شنای ماده ۱۰۰ متر مختلط انفرادی عصر امروز با حضور ۸ شناگر برگزار شد که مهدی انصاری از ایران  با کسب رکورد ۵۵ ثانیه و ۵۸ صدم ثانیه و تنها با اختلاف ۶ صدم ثانیه با نفر سوم در مکان چهارم فینال این ماده از مسابقات شنا قرار گرفت و از کسب مدال بازماند. سینا غلامپور دیگر نماینده شنای ایران نیز در مرحله فینال ۱۰۰متر آزاد انفرادی با کسب رکورد ۴۹ ثانیه و ۴ صدم  ثانیه دست او از کسب مدال کوتاه ماند. البته او توانست رکورد ایران در این رشته را که قبلا  به نام محمد بیداریان ثبت شده بود را ۷ صدم ثانیه بهبود بخشیده و به نام خود ثبت کند. در پایان رقابت‌های شنای امروز تیم شنای ایران در مرحله فینال ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی مردان متشکل از چاووشی‌فر، نسیمی شاد، انصاری و غلامپور با کسب رکورد ۳ دقیقه و ۳۸ ثانیه و ۳۸ صدم ثانیه نیز در مکان پنجم رقابت‌ها ایستاد.

 

*مدال آوران ایران تا پایان روز دهم به شرح زیر است:

 

*فوتسال:

تیم فوتسال بانوان-برنز

 

* کشتی آزاد:

مجتبی گلیج- طلا

 

ایمان صادقی-طلا

 

عزت الله اکبری-طلا

 

سعید داداش پور-برنز

 

یدالله محبی-برنز

 

حسین الیاسی - نقره

 

نادر حاج آقانیا - برنز

 

فرزاد عموزاد خلیلی - برنز

 

*وزنه برداری:

 

سهراب مرادی- طلا

 

علی هاشمی - نقره

 

علی میری-برنز

 

همایون تیموری- برنز

 

* کیک بوکسینگ

مصطفی پورفرج- طلا

 

امید احمدی- طلا

 

حمید امنی- برنز

 

علی بنی اسد- برنز

 

زینب جباری- برنز

 

میر داوود موسوی- برنز

 

شهناز میرحیدری - طلا

 

فاطمه علیزاده - نقره

 

ایرج مرادی - برنز

 

* سامبو

سعید مدنی – برنز

 

میلاد شیری-برنز

 

ایرج امیرخانی - برنز

 

* کشتی سنتی:

محمد نادری(کشتی پهلوانی)-طلا

 

احمدمیرزاپور(کشتی پهلوانی)-طلا

 

ارشک محبی(کشتی پهلوانی)-طلا

 

الهه رضایی- نقره

 

اسماعیل امیری- برنز

 

حبیب الله ترابی-برنز

 

عبدالله ایری-برنز

 

قاسم دزی-برنز

 

ریحانه شیخیان- دو  برنز

 

لیلا سیاهوشی-  دو مدال برنز

 

حامد میرزاپور- نقره

 

زهرا یزدانی-۱ طلا و ۱نقره

 

سعیده رحیمی- دو برنز

 

زهرامحمودی-برنز

 

زهرامجدی-برنز

 

لیلا سالاروند-برنز

 

یاسر محمودی- دو مدال برنز

 

داوود عوض زاده- برنز

 

آسیه شجاعی- دو برنز

 

مریم احمدی-برنز

 

سحر غنی زاده- برنز

 

محمود پروانه- برنز

 

محمد غلامی- برنز

 

عبدالواحد محمدی-برنز

 

* تکواندو:

مرجان سلحشور(پومسه)-طلا

 

مهدی اسحاقی-طلا

 

مهدی جلالی- طلا

 

سعید رجبی- طلا

 

سروش احمدی- طلا

 

پریسا جوادی- طلا

 

عرفان ناظمی- طلا

 

هادی تیران ولی پور-نقره

 

پومسه تیمی مردان(محمد صادق فتوحی- علی سهرابی-کوروش بختیاری)-نقره

 

پومسه تیمی زنان(نرگس میناخانی،مرجان سلحشوری، مهسا صادقی)-برنز

 

کوروش بختیار(پومسه)-برنز

 

فاطمه مداحی- برنز

 

طیبه پارسا-برنز

 

* دوچرخه سواری:

تیم اسپرینت متشکل از محمد دانشور، احسان خادمی  و علی علی عسگری- طلا

 

محمد دانشور- ۱نقره و ۱برنز

 

* جوجیتسو:

مسعود حسن زاده- دو مدال نقره

 

مسعود جلیلوند- طلا وبرنز

 

سوده کمندانی-برنز

 

* دوومیدانی:

حسن تفتیان-طلا

 

کیوان باقرزاده-پرش ارتفاع-نقره

 

امیرمرادی-۸۰۰ متر-برنز

 

حسین کیهانی- برنز

 

رضا قاسمی-برنز

 

* موی تای:

علی زرین فر-طلا

 

کاوه سلیمانی_طلا

 

هاشم بیگی_طلا

 

فاطمه یاوری_نقره

 

سعیده غفاری_نقره

 

رضا احمدنژاد- برنز

 

امیر حسین کمره ای- برنز

 

زهرا بوربور-برنز

 

* کوراش:

بهزاد وحدانی-طلا

 

مجتبی زمانی مقدم-نقره

 

مجتبی نیک  بین-نقره

 

کامران رستمی-نقره

 

شایان خیراندیش-برنز

زهرا باقری-برنز

 

امید تیزتک_برنز

 

قنبر علی قنبری_برنز

 

الیاس_علی اکبری-برنز

 

*بیلیارد و اسنوکر:

سهیل واحدی-نقره

 

اسنوکر تیمی - طلا

 

ناین بال دوبل - برنز

 

*سوارکاری:

داوود پوررضایی-برنز

 

 

 

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------



----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------