اعلام زمان برگزاری مسابقات نمایندگان ایران در المپیک 2012

اعلام زمان برگزاری مسابقات نمایندگان ایران در المپیک 2012

 برنامه مسابقات نمایندگان ایران در المپیک 2012 لندن اعلام شد.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

مسابقات المپیک لندن از 6 مرداد (27 جولای) آغاز می‌شود و تا 22 مرداد ادامه خواهد داشت.

روز و زمان برگزاری مسابقات نمایندگان کشورمان به شرح زیر است.(زمان به وقت محلی است)

 

روز اول : 27 جولای (6 مرداد)

تیروکمان - انفرادی مردان نادر منوچهری - ساعت 9

تیرو کمان - انفرادی زنان ساره اسدی - ساعت 13

 

روز دوم : 28 جولای

تیراندازی - تفنگ 10 متر زنان الهه احمدی - ساعت 8:15

تیراندازی - تفنگ 10 متر زنان مه لقاء جام بزرگ - ساعت 8:15

تیراندازی – تپانچه 10 متر مردان ابراهیم برخورداری - ساعت 12

تنیس روی میز - نوشاد عالمیان - ساعت 9:45

تنیس روی میز - ندا شهسواری - ساعت 9:45

دوچرخه سواری - علیرضا حقی - ساعت 10

دوچرخه سواری - مهدی سهرابی - ساعت 10

دوچرخه سواری - امیر زرگری - ساعت 10

روئینگ – ماده تکنفره مردان محسن شادی - ساعت 12:30

روئینگ – ماده تکنفره بانوان سولماز عباسی، ساعت 13:30

 

روز سوم : 29 جولای

شمشیر بازی – اسلحه سابر – انفرادی مردان مجتبی عابدینی - ساعت 10:30

بوکس 69 کیلو - امین قاسمی پور

 

روز چهارم : 30 جولای

بوکس - 64- کیلو مهدی طلوتی - ساعت 14:45

بوکس81 کیلو احسان روزبهانی - ساعت 14:45

 

روز پنجم : 31 جولای

شنا – 100 متر آزاد مردان محمد بیداریان - ساعت 10

 

روز ششم : 1 آگوست

دوچرخه سواری – تایم تریل علیرضا حقی - ساعت 14:15

دوچرخه سواری – تایم تریل مهدی سهرابی - ساعت 14:45

دوچرخه سواری – تایم تریل امیر زرگری - ساعت 14:45

بوکس 91- کیلو علی مظاهری - ساعت 14:45

 

روز هفتم : 2 آگوست

جودو – 100 کیلو - جواد محجوب - ساعت 9:30

 

روز هشتم : 3 آگوست

دوومیدانی- پرتاب وزنه - امین نیکفر - ساعت 10

دوومیدانی - پرتاب چکش - کاوه موسوی - ساعت 11:20

وزنه برداری - 85 کیلو - کیانوش رستمی - ساعت 19

وزنه برداری - 85 کیلو - سهراب مرادی -ساعت 19

جودو - 100+ کیلو - محمدرضا رودکی -ساعت 9:30

 

روز نهم : 4 آگوست

دوومیدانی - 400 متر مردان - سجاد هاشمی - ساعت 10:35

دوومیدانی - 100 متر مردان - رضا قاسمی - ساعت 10

وزنه برداری - 94 کیلو - سعید محمدپور -ساعت 19

وزنه برداری - 105 کیلو - نواب نصیر شلال - ساعت 19

دوومیدانی - پیاده روی 20 کیلومتر - ابراهیم رحیمیان - ساعت 17

 

روز دهم : 5 آگوست

کشتی فرنگی - 55 کیلو - حمید سوریان - ساعت 13

 

روز یازدهم : 6 آگوست

قایقرانی - کایاک یکنفره 100 متر مردان - احمدرضا طالبیان - 9:30

دوومیدانی - پرتاب دیسک - احسان حدادی - ساعت 10

دوومیدانی - پرتاب وزنه - لیلا رجبی - ساعت 10:45

دوومیدانی - 800 متر مردان - سجاد مرادی - ساعت 10:45

کشتی فرنگی - 60 کیلو مردان - امید نوروزی - ساعت 13

کشتی فرنگی - 84 کیلو مردان - حبیب اله اخلاقی - ساعت 13

کشتی فرنگی - 120 کیلو مردان - بشیر باباجان زاده - ساعت 13

 

روز دوازدهم : 7 آگوست

کشتی فرنگی - 66 کیلو مردان - سعید عبدولی - ساعت 13

کشتی فرنگی - 96 کیلو مردان - قاسم رضایی - ساعت 13

وزنه برداری - 105+ کیلو - بهداد سلیمی - ساعت 19

وزنه برداری - 105+ کیلو - سجاد انوشیروانی - ساعت 19

 

روز سیزدهم : 8 آگوست

دوومیدانی - 110 متر با مانع - روح اله عسگری - ساعت 19:15

 

روز چهاردهم : 9 اگوست

تکواندو - محمد باقری معتمد - ساعت 9:15

تکواندو - یوسف کرمی - ساعت 9:15

 

روز پانزدهم : 10 آگوست

تکواندو - بانوان 67- کیلو - سوسن حاجی پور - ساعت 9

کایاک یکنفره - 200 متر بانوان - آرزو حکیمی - ساعت 10:12

کشتی آزاد - 55 کیلو مردان - حسن رحیمی - ساعت 13

کشتی آزاد - 74 کیلو مردان - صادق گودرزی - ساعت 13

 

روز شانزدهم :11 آگوست

کشتی آزاد - 60 کیلو مردان - مسعود اسماعیل پور - ساعت 13

کشتی آزاد - 84 کیلو مردان - احسان لشگری - ساعت 13

کشتی آزاد - 120 کیلو مردان - کمیل قاسمی - ساعت 13

 

روز هفدهم : 12 آگوست

کشتی آزاد - 66 کیلو مردان - مهدی تقوی - ساعت 08:30

کشتی آزاد - 96 کیلو مردان - رضا یزدانی - ساعت 08:30

فارس

  • Image 03
  • Image 03
  • Image 03
  • Image 03
  • Image 03
  • Image 03
  • Image 03

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------



----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------