آخرین اخبار ورزشی


اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی, فوتبال

زمان رفتن بازنشسته‌های از ورزش نرسیده است؟ + متن قانون

طبق قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان و آیین نامه‌های، زمان رفتن بازنشستگان از ورزش فرا رسیده است اما آیا این قانون بلاخره…
آب غنی شده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل
بیتوته
کلینیک تخصصی مشاوره


سیامند رحمان: امیدوارم باز هم برای کشورم افتخار آفرینی کنماخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

بهترین ورزشکار مرد دارای معلولیت جهان در سال 2017 گفت: احساسم در لحظه دریافت جایزه وصف نشدنی بود، امیدوارم باز هم برای کشورم افتخارآفرینی کنم.

به گزارش ایسنا، سیامند رحمان پس از دریافت جایزه بهترین ورزشکار مرد دارای معلولیت در ابوظبی گفت: خیلی خوشحالم که این جایزه به من و کشورم تعلق گرفت و افتخار بزرگی بود.

 

وی خاطر نشان کرد: مراسم بسیار باشکوهی برگزار شد و خوشحالم که در بین افرادی که برای دریافت این عنوان کاندید شده بودند، انتخاب شدم و احساسم در لحظه‌ی دریافت این جایزه وصف نشدنی است و با تشویق گرم حضار در سالن روبرو شدم.

 

قوی ترین مرد دارای معلولیت جهان افزود: امیدوارم بتوانم باز هم برای کشورم، هموطنان عزیزم و جامعه ورزش پارالمپیک ایران، افتخار کسب کنم.

 

سیامند رحمان، قوی ترین مرد دارای معلولیت جهان و رکورد دار دسته فوق سنگین، شامگاه پنج شنبه، طی مراسمی که در حاشیه مجمع عمومی کمیته بین‌المللی پارالمپیک در ابوظبی برگزار شد، عنوان بهترین ورزشکار مرد دارای معلولیت جهان را از آن خود کرد.

 

این انتخاب براساس عملکرد رحمان در بازی های پارالمپیک 2016 ریو و ثبت رکورد تاریخی 310 کیلوگرم صورت گرفت.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------