آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

جدول گروه B؛ ایران به رده سوم سقوط کرد/نبرد مرگ و زندگی با یاران رونالدو+عکس

با شکست ایران مقابل اسپانیا جدول گروه B منتشر شد و تیم ملی از صدر به رده سوم سقوط کرد. به گزارش فارس، روز دوم رقابت‌های گروه…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


سیامند رحمان: امیدوارم باز هم برای کشورم افتخار آفرینی کنماخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

بهترین ورزشکار مرد دارای معلولیت جهان در سال 2017 گفت: احساسم در لحظه دریافت جایزه وصف نشدنی بود، امیدوارم باز هم برای کشورم افتخارآفرینی کنم.

به گزارش ایسنا، سیامند رحمان پس از دریافت جایزه بهترین ورزشکار مرد دارای معلولیت در ابوظبی گفت: خیلی خوشحالم که این جایزه به من و کشورم تعلق گرفت و افتخار بزرگی بود.

 

وی خاطر نشان کرد: مراسم بسیار باشکوهی برگزار شد و خوشحالم که در بین افرادی که برای دریافت این عنوان کاندید شده بودند، انتخاب شدم و احساسم در لحظه‌ی دریافت این جایزه وصف نشدنی است و با تشویق گرم حضار در سالن روبرو شدم.

 

قوی ترین مرد دارای معلولیت جهان افزود: امیدوارم بتوانم باز هم برای کشورم، هموطنان عزیزم و جامعه ورزش پارالمپیک ایران، افتخار کسب کنم.

 

سیامند رحمان، قوی ترین مرد دارای معلولیت جهان و رکورد دار دسته فوق سنگین، شامگاه پنج شنبه، طی مراسمی که در حاشیه مجمع عمومی کمیته بین‌المللی پارالمپیک در ابوظبی برگزار شد، عنوان بهترین ورزشکار مرد دارای معلولیت جهان را از آن خود کرد.

 

این انتخاب براساس عملکرد رحمان در بازی های پارالمپیک 2016 ریو و ثبت رکورد تاریخی 310 کیلوگرم صورت گرفت.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------