آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

جدول گروه B؛ ایران به رده سوم سقوط کرد/نبرد مرگ و زندگی با یاران رونالدو+عکس

با شکست ایران مقابل اسپانیا جدول گروه B منتشر شد و تیم ملی از صدر به رده سوم سقوط کرد. به گزارش فارس، روز دوم رقابت‌های گروه…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


۱۸ روز گذشت؛ این مربی حرف نمی‌زنداخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

منصوریان خودش هم آخرین باری را که ۱۸ روز سکوت کرده بود را یادش نیست. او که علاقه خاصی به صحبت‌کردن و حضور در رسانه‌ها دارد حالا احتمالا روزهای سختی را می‌گذارند.

به گزارش نود، منصوریان در این زمینه علاوه بر علاقه، از تبحر خاصی هم در مصاحبه بهره می‌برد. تبحری که می‌تواند با حرف‌هایش توجهات را از شرایط بد تیمش منحرف کرده و به سمت اتفاقات کم‌اهمیت‌تر ببرد. به این دلیل است که ۱۸ روز سکوت یک اتفاق خاص به حساب می‌آید. ۱۸ روز آن هم در شرایطی که سرمربی استقلال برای حرف زدن در مورد شرایط تیمش وعده ۴۸ ساعته داده بود. وعده‌ای که نه تنها عملی نشد بلکه تا امروز هم به درازا کشیده شده است. 

 

البته منصوریان در آخرین کنفرانس مطبوعاتی‌اش وعده سکوت را داده بود. وعده‌ای که گویا عمل کردن به آن در شرایط فعلی بیشتر به نفعش است تا وعده‌های دیگر. سرمربی استقلال پیش از بازی با پدیده در واکنش به انتقاداتی که در فضای مجازی و رسانه‌ها به او شد گفت: «یکسری آدم بی سود اجتماعی در فضای مجازی هستند. ما رویه خودمان را عوض خواهیم کرد و لازم است سکوتمان بیشتر شود تا مبارزه با نسل مربی گری جوان ایرانی به پایان برسد.»

 

حالا منصوریان رویه خودش را عوض کرده و رویه سکوت را پیش گرفته. سکوت یک مربی اتفاق بدی نیست اما در این شرایط بیش از هر زمان دیگری همه در انتظار مصاحبه منصوریان هستند. نه برای شنیدن وعده‌های استقلال ۱۴۰۲ و برنامه‌های طولانی مدت بلکه برای توضیح این که چرا استقلال این قدر مصدوم دارد، چرا خوب بازی نمی‌کند و خیلی چراهای دیگر. با این حال فعلا منصوریان از حضور در کنفرانس‌های مطبوعاتی سرباز زده است و مشخص نیست این رویه را تا چه زمانی می‌تواند ادامه بدهد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------