شعار هواداران تراکتور علیه سرمربی وتشویق دنیزلی/ واکنش گل‌محمدی به شعارهای تند هواداراناخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

شعار هواداران تراکتور علیه مدیرعامل و سرمربی/ تشویق مصطفی دنیزلی

به گزارش مهر، پس از نتایج ضعیفی که تراکتورسازی در هفته های اخیر گرفته بود و اختلافاتی که بین مدیرعامل و سرمربی این تیم بوجود آمده بود، این تیم نتیجه را به تیم ته جدولی نفت تهران واگذار کرد تا هواداران به شدت از نتیجه بدست آمده ناراضی باشند و علیه سرمربی و مدیرعامل این تیم شعار دهند. هواداران تراکتور رکیک ترین الفاظ را به گل محمدی نسبت داده و خواستار برکناری او شدند.

 

* تراکتوری ها مدیرعامل باشگاه را هم از الفاط رکیک خود بی نصیب نگذاشته و  مصطفی آجورلو را هم مورد توهین قرار داده و خواستار برکناری او شدند.

 

* طرفداران تراکتور، مصطفی دنیزلی را تشویق کرده و با شعار تراکتور نظامی نمی خواهیم، خواستار آمدن مسئولین غیرنظامی به این تیم شدند.

 

* مدیرعامل تراکتورسازی که در ورزشگاه حضور داشت تنها نگاه معناداری به هواداران تراکتور می کرد و مشخص نیست ظرف روزهای آینده چه اتفاقای در این تیم رخ خواهد د

 

واکنش گل‌محمدی به شعارهای تند هواداران تراکتور و انتخاب جانشینش

 یحیی گل محمدی پس از شکست دو بر صفر عصر پنجشنبه تیمش برابر نفت تهران در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی به خبرنگاران گفت: تیم نفت ۱۰ نفره دفاع کرد و با وجود تلاش هایی که داشتیم نتوانستیم به گل برسیم. ما شکست تلخی داشتیم. چند هفته است که استرس برد داریم.

 

سرمربی تراکتورسازی ادامه داد: می خواستیم با پیروزی زمین را ترک کنیم اما غافلگیر شدیم.

 

یحیی گل محمدی که طی روزهای گذشته تحت فشار زیادی قرار داشت در واکنش به شعارهای تندی که هواداران این تیم روی سکو دادند و خواستار جدایی وی از تراکتورسازی شدند گفت: به هواداران حق می دهم ناراحت باشند. با این حال امیدوارم تراکتورسازی در هفته های آینده نتایج خوبی کسب کند.

 

وی در مورد مطرح شدن گزینه های جانشینی او گفت: گزینه های زیادی مطرح شد و تمرکز ما را بهم ریخت. فشار زیادی به ما وارد شد که به بازیکنان هم منتقل شد. بابت شکستی که خوردیم نمی توانم صحبت کنم. می خوام در مورد اتفاقاتی که رخ داده صحبت کنم.  چیزی که مشخص است خوب نتیجه نگرفتیم و بازی را باختیم.

 

گل محمدی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا با شعارهایی که هواداران سر دادند و توهین هایی که به شما شد بازهم در این تیم خواهید ماند یا خیر؟ گفت: من یک مربی حرفه ای هستم و با باشگاه قرارداد دارم. هر تصمیمی باشگاه بگیرد می پذیرم. هواداران هم شعار می دهند و این مسائل طبیعی است. آنها برد می خواهند و ما نتوانستیم به پیروزی برسیم.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------