آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,تیم ملی فوتبال ایران

21 بازیکن به اردوی مرحله اول تیم ملی دعوت شدند

کارلوس کی روش اسامی 21 بازیکن را در مرحله اول اعلام اسامی معرفی کرد. به گزارش ورزش سه به نقل از سایت رسمی فدراسیون، کارلوس…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


اتفاقات فینال لیگ قهرمانان آسیا به بازی تیم ملی کشید/درگیری کروز با یک خبرنگاراخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

با گذشت چند روز از دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا هنوز اتفاقات این بازی تمام نشده است.

به گزارش فارس، دیدار تیم‌های ایران و ترینیداد و توباگو در حالی با تک گل کریم انصاری فرد به سود شاگردان کی روش به پایان رسید که در پایان این دیدار اتفاقی عجیبی رخ داد.

 

ماجرا از این قرار است که خبرنگار یکی از رسانه های ورزشی قصد داشت به خاطر اتفاقات فینال لیگ قهرمانان آسیا و اینکه عنوان شد لوپز مربی گلرهای تیم ملی از قهرمانی کاشیما آنتلرز خوشحالی خود را پنهان نکرده سوالی بپرسد اما همین یک سوال جنجال به پا کرد.

 

هنگامی که خبرنگار مربوطه دوربین موبایل خود را به سمت لوپز گرفت اوسیانو کروز به شدت عصبانی شد و تلفن همراه این خبرنگار را به سمت دیگر پرت کرد. وی به شدت ناراحت بود و از الفاظی هم در قبال این خبرنگار استفاده کرد ولی این پایان کار نبود.

 

درگیری به سمتی پیش رفت که حاضران در صحنه سعی در آرام کردن فضا داشتند کروز سوار بر اتوبوس شد اما وی باز هم عصبانی شد و با متوقف کردن اتوبوس قصد داشت با خبرنگار مربوطه درگیر شود که در این لحظه بازیکنان و اعضای تدارکات تیم ملی جلوی اوسیانو را گرفتند تا با رفتن اتوبوس تیم ملی از تونل قائله پایان یابد.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------