آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,امیرحسین فتحی

فتحی: با جپاروف هنوز به توافق نرسیده‌ایم/ از رحمتی حمایت می کنیم چون الگوست

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: با خروج دوبازیکن خارجی استقلال مشکلی برای این باشگاه به وجود نمی آید. به گزارش سایت رسمی باشگاه…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


نایب رئیسی هندبال آسیا برایم جدید نیست/ کرسی بین‌المللی ارزش دارد  اخبار ورزشی  ,خبرهای   ورزشی ,علیرضا رحیمی

رئیس فدراسیون هندبال با بیان اینکه نایب رئیسی آسیا برایش جدید نیست گفت: کسب هر کرسی بین المللی ارزشمند بوده و به نفع کشورمان تمام می شود. 

علیرضا رحیمی در گفتگو با  مهر در خصوص انتخابات کنفدراسیون هندبال آسیا در ترکیه گفت: در پایان این اجلاس رئیس و دبیر آسیا مجددا از سوی حاضرین رای اعتماد گرفتند تا برای چهار سال دیگر مسئولیت هندبال آسیا را برعهده بگیرند. مسئولین کمیته ها نیز انتخاب شدند که از ایران فردی انتخاب نشده است.

 

وی افزود: من ۱۵ سال نایب رئیس کنفدراسیون هندبال آسیا بودم و باز هم این کرسی را برای ایران بدست آوردم. این انتخاب برای من جدید نیست به هر حال کسب هر کدام از این کرسی ها در هر بخش مربی یا داور یا هر بخش دیگر ارزشمند بوده و می تواند به نفع کشورمان تمام شود.

 

رئیس فدراسیون هندبال ایران در پاسخ به این سوال که قبل از این داوود توکلی مسئولیت کمیته داوران آسیا را برعهده داشت چرا این بار انتخاب نشده است، گفت: رای گیری برای انتخاب روسای کمیته ها به شکل دیگری است. در حقیقت خود اعضای اصلی نفرات را می چینند و نفرات مد نظر خود را انتخاب و معرفی می کنند و تنها با اعلام اسامی آنها از حاضرین می خواهند که نسبت به انتخاب آنها رای بدهند که در صورت موافقت اکثریت اعضا مسئول کمیته مشخص می شود. توکلی در یک دوره مسئول کمیته داوران آسیا بود اما این بار یک اماراتی این مسند را بدست آورد.

 

رحیمی در پایان تصریح کرد: امروز و فردا مجمع انتخابات فدراسیون جهانی هندبال برگزار می شود که من برای عضویت در کمیته قضایی کاندیدا شده ام.

 

هفتاد و یکمین مجمع انتخاباتی فدراسیون جهانی روزهای ۲۰و ۲۱ آبان ماه در آنتالیا ترکیه برگزار می شود. در کنار برگزاری این مجمع نشست انتخاباتی کنفدراسیون های قاره ای نیز روز جمعه ۱۹ آبان ماه برگزار شد. در پایان مجمع انتخاباتی کنفدراسیون هندبال آسیا شیخ احمد ۵۴ ساله کویتی باز هم توانست به عنوان رئیس این مجموعه انتخاب شود. از ایران علیرضا رحیمی رئیس فدراسیون هندبال کشورمان بار دیگر کرسی نایب رئیسی آسیا را بدست آورد.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------