مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


به نام شفر به کام حسینی/ دروازه استقلال بازهم بسته ماند  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی ,استقلال

تیم فوتبال استقلال تهران در حالی برابر سیاه جامگان با تساوی بدون گل متوقف شد که دروازه این تیم برای سومین بار در حضور وینفرد شفر بر روی حریفان بسته ماند.

به گزارش مهر، سید حسین حسینی دروازه بان جوان استقلال را می‌توان برنده اصلی این تیم در هفته‌های اخیر دانست. او که بازی‌های متوالی را در ترکیب ثابت آبی پوشان انجام داد، تبدیل به سنگربان شماره یک این تیم شده است. او حتی توانست نظر کارلوس کی‌روش را هم به خود جلب کرده و برای اولین بار به  اردوی تیم ملی دعوت شود.

 

دروازه‌بان جوان آبی پوشان از ابتدای حضور وینفرد شفر در استقلال همه بازی های این تیم در لیگ و جام حذفی را انجام داده است و در مجموع ۵ باری که در لیگ و جام حذفی به میدان رفته تنها دو بار دروازه اش باز شده است.

 

حسینی از هفته نهم تا دوازدهم لیگ برتر که آبی پوشان با هدایت شفر به میدان رفته‌اند سنگربان این تیم بوده است و جالب اینجاست که او در این چهار بازی تنها یکبار آن هم از روی نقطه پنالتی گل خورده است و در سه بازی دیگر کلین شیت کرده است.

 

حسینی با یک گل خورده در ۴ هفته آخر لیگ و سه کلین می‌تواند به لحاظ عملکرد آماری بهترین دروازه بان حال حاضر لیگ برتر باشد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------