آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,جان توشاک

طلب حدود ۲ میلیاردی توشاک از تراکتورسازی

جان توشاک در حالی با تراکتورسازی قطع همکاری کرده است که ۳۰ درصد از قرارداد ۶۰۰ هزار دلاری خود را دریافت کرده است. به گزارش…
مشاور،مشاوره آنلاین
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


علی پروین: فدراسیون باید با کی‌روش آشتی کند/ بازیهای سختی پیش رو داریم  اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,علی پروین

سرمربی پیشین تیم ملی گفت: در گروه آسانی قرار نگرفته ایم و بازی های سختی پیش رو داریم.

به گزارش مهر، علی پروین در حاشیه دیدار دوستانه تیم ملی ۹۰ و تیم رسانه ورزش در یادبود شادروان ابراهیم آشتیانی گفت: در گروه سختی قرار گرفته ایم و تیم هایی با ما هم گروه هستند که از قدرت بالایی برخوردارند و بازی با آنها مشکل است.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: متاسفانه دیشب دیدم برخی آقایان می گویند مراکش را به راحتی می بریم و ۳ امتیاز را کسب می کنیم. نمی دانم این دوستان چطور این مسائل را بر زبان می آورند. مراکش تیم سختی است و مطمئناً با تمام قدرت به جام جهانی خواهد آمد، بنابراین حریف آسانی برای ما نخواهد بود و ما بازی های سختی را پیش رو داریم.

 

پروین در خصوص دعوای این روزهای کی روش و فدراسیون فوتبال گفت: در بدترین موقع چنین اتفاقی افتاده است. به اعتقاد من باید هر چه زودتر فدراسیون و کی روش با هم آشتی کنند تا این مشکلات باعث نشود فوتبال ما ضربه بخورد.

 

وی در ادامه تصریح کرد: دیگر فهمیدیم در چه گروهی قرار گرفتیم. بنابراین باید دست به کار شویم، یک دل و همرنگ باشیم و با برگزاری بازی های تدارکاتی خوب، با قدرت به این مسابقات برویم. زمانی که ما به جام جهانی رفتیم تنها ۴ بازی تدارکاتی انجام دادیم و من فکر می کنم بیش از ۲۰ بازی نیاز داریم تا با قدرت کامل در جام جهانی حضور پیدا کنیم.

 

علی پروین در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم با تیم خوب و سرمربی با دانشی که داریم اختلافات را کنار گذاشته و تنها هدفمان موفقیت در جام جهانی و صعود به دور بعد باشد، اگرچه کار سختی در پیش داریم.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------