آخرین اخبار ورزشی


روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.09.22 / ایرج به تیم بهشت پیوست

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.09.22 را در زیر مشاهده کنید. روزنامه خبرورزشی روزنامه ایران ورزشی روزنامه پیروزی…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


واکنش جهانبخش به قرعه ایران؛ انتظارش را نداشتم!  اخبار ورزشی ,خبرهای  ورزشی,جهانبخش

وینگر راست تیم‌ملی می‌گوید انتظار نداشت ایران در چنین گروه سختی قرار بگیرد. 

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه باید با تیم های اسپانیا، پرتغال و مراکش بازی کند. علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی هم در این باره به فاکس اسپورت می گوید: «انتظار چنین قرعه سختی را نداشتم. اسپانیا و پرتغال عالی هستند. تیم مراکش هم خوب است. کار سخت است. البته نباید فراموش کنیم ما هم تیم خوبی در اختیار داریم.

 

این مسئله که توقعات از ما زیاد نیست، باعث می شود با استرس کمتری به میدان برویم. من فکر می کنم جام جهانی برای ما خوب خواهد بود. » جهانبخش درباره تیم ملی هم می گوید: «ما دفاع خوبی داریم و در ضد حمله ها خیلی خطرناک هستیم. باید چیز خوبی برای مردم در ایران خلق کنیم. کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن جهان است.

 

در تیم‌های ملی پرتغال و اسپانیا بازیکنان بسیار خوب زیادی حضور دارند. این مسئله را به خوبی می‌دانیم و کارمان سخت خواهد بود. ما یک برنامه گروهی داریم و اوایل شوخی‌های هم صورت گرفت. ما باید کار خودمان را همانند بازی‌های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه انجام دهیم.»

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------