آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,جان توشاک

طلب حدود ۲ میلیاردی توشاک از تراکتورسازی

جان توشاک در حالی با تراکتورسازی قطع همکاری کرده است که ۳۰ درصد از قرارداد ۶۰۰ هزار دلاری خود را دریافت کرده است. به گزارش…
مشاور،مشاوره آنلاین
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


IWF: ایران در ۱۰۵ کیلوگرم قهرمانی نداشت که آن را هم گرفت  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,

فدراسیون جهانی وزنه برداری عنوان کرد ایران در پنج وزن بالا تنها در ۱۰۵ کیلوگرم عنوان قهرمانی جهان نداشت که اکنون آن را نیز به دست آورد. 

به گزارش ایسنا، در پایان رقابت های دسته ۱۰۵ کیلوگرم وزنه برداری قهرمانی جهان، علی هاشمی موفق شد با ثبت رکورد ۴۰۴ کیلوگرم در مجموع دو حرکت عنوان قهرمانی را به دست آورد.

 

با توجه به این که این اولین مدال مجموع جهان برای ایران در دسته ۱۰۵ کیلوگرم است، فدراسیون جهانی (IWF) نیز به این نکته اشاره کرده و در این مورد نوشت: ایران توانست دومین مدال طلاd مجموع خود را در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ بگیرد.

 

علی هاشمی که در المپیک هفتم شد، در مسابقات جهانی عنوان قهرمانی را به دست آورد. او اولین نفر از ایران است که قهرمان جهان در دسته ۱۰۵ کیلوگرم شده است. پیش از این فقط محمدرضا براری در سال ۲۰۱۳ توانسته بود در دوضرب مدال برنز بگیرد.

 

ایران قبلا از پنج وزن بالا (۷۷ کیلوگرم تا فوق سنگین) توانسته بود در چهار وزن قهرمان جهان شود و فقط در دسته ۱۰۵ کیلوگرم قهرمانی جهان نداشت که اکنون آن را هم به دست آورده است.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------