کری خوانی سنگین وزن انگلیسی برای امیر علی‌اکبری  اخبار ورزشی ,خبرهای  ورزشی,اولی تامپسون

اولی تامپسون با اعلام اینکه امیر علی‌اکبری بازی آماتورگونه ای دارد ابراز تمایل کرد با این مبارز ایرانی به رقابت بپردازد. 

به گزارش ایسنا، امیر علی اکبری مبارز ایرانی که در رقابت های رایزین ژاپن توانسته است درخشش خوبی داشته باشد و رکورد ۷ برد و یک باخت را از خود ثبت کرده است، چندی دیگر باید بار دیگر مبارزه داشته باشد؛ رقابتی که قرار است اواخر ماه جاری میلادی برگزار شود. 

 

اولی تامپسون مبارز انگلیسی درباره رقابت در تورنمت رایزین گفت: من الان آماده هستم و شرایط خیلی خوبی دارم و دوست دارم در رایزین رقابت کنم. در حال بررسی پیشنهادهایم برای مبارزه در روسیه و آفریقا نیز هستم.

 

قوی ترین مرد بریتانیا در سال ۲۰۰۶ تمایل نشان داد تا با کشتی گیر سابق ایرانی یعنی امیر علی اکبری رقابت کند. او در ادامه اظهار داشت: من فکر نمی کنم علی اکبری تا الان با مبارزی در حد و اندازه های من رقابت داشته است. او قبلا ادعا کرده بود که من را نمی شناسد ولی در ادامه صفحه من را در توئیتر فالو کرد (باخنده). امیر کشتی گیر خوبی است اماکند است و حمله های آماتورگونه ای دارد.

امیر علی اکبری

 

هنوز مشخص نشده است که حریف بعدی  امیر علی اکبری چه مبارزی است. او در بازی قبلی خود توانسته بود تیلور کینگ آمریکایی را به راحتی از پیش روی بردارد.

 

  اخبار ورزشی ,خبرهای  ورزشی,اولی تامپسون

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------