مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


انتظارات از شفر بیشتر شده است/ گروه استقلال گروه مرگ نیست  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی ,استقلال تهران

پیشکسوت استقلال گفت: با توجه به زمان زیاد حضور شفر در استقلال، حالا انتظارات برای نیم فصل دوم از او زیاد شده است.

ایمان عالمی در گفتگو با مهر، در خصوص وضعیت استقلال در نیم فصل اول لیگ هفدهم گفت: در ابتدای فصل، علیرضا منصوریان در استقلال بود. تیم او در شرایط خاصی قرار گرفت و او هر چه تلاش کرد نتوانست با مشکلات بوجود آمده نتایج قابل قبولی کسب کند.

 

وی تصریح کرد: پس از او شفر به استقلال آمد؛ مردی که رزومه اش مشخص بود و در کشورهای مختلف به عنوان سرمربی تیم ملی کار کرده بود و حالا به استقلال آمده تا بتواند در این تیم هم موفق شود. سرمربی آلمانی استقلال از هفته هشتم به این تیم پیوست و حالا با توجه به اینکه مدت زمان زیادی است که در استقلال است انتظارات از او بیشتر شده و همه منتظرند ببینند او در نیم فصل دوم تیم را چگونه هدایت خواهد کرد.

 

عالمی در ادامه خاطرنشان کرد: البته در این مدت اتفاق خاصی در استقلال نیفتاده و همانند دوره منصوریان مالکیت توپ در اختیار تیم است و موقعیت ها با بی دقتی از دست می رود. شاید تنها نکته روشن شفر، آمادگی بدنی بازیکنان است که حتی باتجربه ها هم حالا در شرایط بدنی خوبی قرار دارند و می تواند ۹۰ دقیقه از آنها به خوبی بازی بگیرد.

 

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: خوشبختانه مصدومان هم به مرز آمادگی رسیده اند. به عنوان نمونه امید ابراهیمی که توانسته روز به روز آماده تر شود و در حال حاضر همان امیدی شده که هواداران از او انتظار داشتند. شفر نیم فصل دوم هم می تواند با جذب بازیکنانی که مد نظرش هستند استقلال را هدایت کرده و باید ببینیم تا پایان فصل چه نتایجی را کسب می کند. 

 

وی در خصوص حضور آبی پوشان در لیگ قهرمانان هم گفت: چند سال پیش هم با همین تیم ها هم گروه شدیم و توانستیم الهلال، الریان و العین را در خانه و یا بیرون از خانه شکست دهیم. بنابراین اعتقاد دارم گروه استقلال گروه مرگ نیست و آبی پوشان می توانند با یک برنامه ریزی منطقی به موفقیت دست پیدا کنند.

 

عالمی در خصوص خط دفاع استقلال هم گفت: خوشبختانه هفته ها است که می بینیم استقلال از لحاظ دفاعی و با حضور یک دروازه بان جوان عملکرد خوبی داشته باشد و اوج هنرنمایی سیدحسین حسینی را دردیدار برابر سپاهان بودیم که چندین بار موقعیت های مسلم را از حریف زردپوش اصفهانی گرفت.

 

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این پرسش که نیم فصل اول لیگ هفدهم را چطور ارزیابی می کنید، گفت: نیم فصل اول لیگ، تیم ها نوسان زیادی داشتند. چند هفته ضعیف یا متوسط و یا به یکباره  با چند برد، خود را به بالای جدول رساندند. به عنوان نمونه از فولاد خوزستان می گویم که اوایل فصل نتایج خوبی نگرفت، کم کم بهتر شد و در هفته های اخیر دیدیم پیروزی های خوبی بدست آورده و خود را به بالای جدول رساند. 

 

عالمی در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا در نیم فصل، بازیکنی را به عنوان پدیده دیدید که فوتبالش چشم نواز باشد و نظرها را به خود جلب کند، گفت: بازیکن خوب زیاد داریم اما فکر می کنم مهدی قائدی توانست با حرکات و دریبل هایش، نظرها را به خود جلب کند و همچنین حسین حسینی که در هفته های اخیر با حضور در دروازه استقلال آنقدر خوب عمل کرد که یکبار به تیم ملی دعوت شد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------