مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


واکنش یحیی گل‌محمدی به مصاحبه تند عنایتی  اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,یحیی گل‌محمدی

سرمربی تراکتورسازان به اظهارات تند عنایتی مبنی بر پیوستن شربتی به تراکتورسازی واکنش نشان داد. 

به گزارش ایسنا،‌یحیی گل محمدی، در خصوص مصاحبه‌های اخیر رضا عنایتی گفت: عنایتی سال‌ها دوست و هم‌بازی من در تیم ملی بوده و ما خاطرات خیلی خوبی در کنار هم داریم. از خواندن اظهارات او متعجب و متأسف شدم. من می‌دانم که عنایتی می‌تواند در مربی‌گری آینده درخشانی داشته باشد اما نباید فراموش کند که احترام به همکار و رعایت اخلاق و ادب یکی از اولین اصول مربی‌گری در فوتبال است.

 

سرمربی تراکتورسازی اضافه کرد: شایسته بود سرمربی سیاه‌جامگان ابتدا صحت ادعای خودش را بررسی کند و پس‌ از آن چنین اظهارات تندی در خصوص این موضوع داشته باشد. ما به‌ هیچ‌ وجه پای هیچ بازیکنی ننشستیم. نه توان مالی تطمیع بازیکنان سایر تیم‌ها را داریم و نه می‌توانیم به‌ زور و اجبار، بازیکنان تیم‌های دیگر را جذب کنیم.

 

گل محمدی خاطرنشان کرد: در خصوص جذب رضا شربتی هم باید بگویم که ما در پست دفاع چپ سه گزینه در لیگ برتر داشتیم که هر سه سرباز بودند و در نهایت شربتی را انتخاب کردیم اما به‌ هیچ‌ وجه این‌طور نبوده که پای بازیکنی نشسته باشیم و از او بخواهیم سرباز شود و به این‌جا بیاید بلکه تمایل خود بازیکنان بوده که دوست داشتند در تیم بزرگ و پرهواداری مثل تراکتورسازی بازی کنند.

 

سرمربی تیم تراکتورسازی در پایان گفت: شایسته نیست جواب هر توهین و لفظ نامناسبی را با ادبیات مشابه بدهیم اما ای‌کاش فراموش نکنیم که فوتبال بالا و پایین‌های زیادی خواهد داشت و همه ما عضو یک خانواده بزرگ هستیم.

 

وی ادامه داد: شاید بهتر بود عنایتی حرمت رفاقت چند ساله را حفظ می‌کرد و ابتدا در تماسی با خود من حقیقت ماجرا را جویا می‌شد. اگر صحبت‌های من برای او قانع‌کننده نبود می‌توانست چنین اظهارات و مصاحبه‌ای را مطرح کند. فکر می‌کنم وی پیش از این که حقیقت ماجرا را دانسته باشد تصمیم عجولانه‌ای گرفت. به هر ترتیب من برای رضا عنایتی که همچنان دوست و همکار خوب من است آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در دوران مربی‌گری هم مثل دوران بازیگری موفق باشد.

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------