مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


رونالدو دوست ندارد نیمار با رئال مادرید قرارداد امضا کند؟  اخبار ورزشی,خبرهای  ورزشی,کریستیانو رونالدو

مهاجم رئال مادرید به نظر می‌رسد دوست ندارد ستاره پیشین بارسلونا با او هم‌بازی شود. 

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، کریستیانو رونالدو به رکوردشکنی‌اش ادامه می‌دهد و گل‌های تعیین کننده‌ای به ثمر می‌رساند که گاهی اوقات با عناوین برای سفیدپوشان همراه می‌شود. مهاجم پرتغالی پس از دیدار نهایی جام جهانی باشگاه‌ها که بین مادرید و گریمو برگزار شد به عنوان برترین بازیکن زمین انتخاب شد. او سپس به سالن نشست خبری رفت و زمانی که درباره بازنشستگی‌اش در مادرید از او سوال شد، گفت: بله امکان‌پذیر است. بله... با این حال به من بستگی ندارد چون من رییس باشگاه نیستم. باید دید چه اتفاقی رخ می‌دهد.

 

این صحبت‌ها کنایه به فلورنتینو پرس، رییس باشگاه مادرید بود. رونالدو دوست ندارد مرد اول باشگاه برای دوران بازی‌اش یک تاریخ تعیین کند و به نیمار به عنوان جایگزینش نگاه کند.

 

مهاجم پرتغالی دو هفته پیش در کنار برج ایفل پس از دریافت پنجمین توپ طلایش به بازنشستگی‌اش در مادرید اشاره کرد. دقایقی بعد پرس توسط داوید ژینولا مورد مصاحبه قرار گرفت و رییس باشگاه مادرید گفت: برای من رونالدو پس از آلفردو دی استفانو کامل‌ترین بازیکن است. رونالدو وارث دی استفانو است. رونالدو هم‌چون او باعث شد مادرید وارد دوران جدیدی شود.

 

مهاجم پرتغالی زمانی که این صحبت‌ها را گوش می‌کرد ابرو در هم کشید و این سخنان برایش خوشایند نبود.

 

رونالدو سپس اظهارات پرس را در مورد ستاره پیشین بارسلونا یعنی نیمار شنید. رییس باشگاه گفت: نیمار در مادرید می‌تواند به موفقیت دست پیدا کند. مادرید باشگاهی است که یک بازیکن بزرگ به آن نیاز دارد.

 

پرس در این مورد به شبکه کوپه نیز گفت:‌ امضای قرارداد با نیمار؟ ایده بدی نیست.

 

رییس باشگاه مادرید در مصاحبه با شبکه Real Madrid TV اظهار کرد: رونالدو مانند دی استفانو یک دوره جدید را وارد تاریخ باشگاه کرد و مادرید متفاوتی را ساخت. آینده مادرید تحت تاثیر دوران رونالدو قرار خواهد گرفت.

 

اظهارات پرس در رابطه با امضای قرارداد با نیمار و هم‌چنین برابر دانستن رونالدو با دی استفانو برای ستاره پرتغالی خوشایند نبود. مهاجم مادرید تصور می‌کند پرس از نیمار به عنوان جانشینش بهره خواهد برد.

 

از طرفی زین‌الدین زیدان (سرمربی رئال مادرید)‌ به حمایت از مهاجم پرتغالی پرداخت و گفت: بهترین بازیکن تاریخ؟ بله او بهترین است.

 

او دیشب پس از قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها نیز اظهار کرد: امیدوارم  رونالدو قراردادش را تمدید کند. او بازیکن کلیدی تیم محسوب می‌شود و امیدوارم تا پایان در مادرید بماند و در این باشگاه بازنشسته شود.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------