مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


چرا کی‌روش شجاع را دعوت نمی کند؟  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی ,شجاع خلیل زاده

مدافع قرمزها خیلی علاقه دارد دوباره به تیم ملی برگردد.

به گزارش خبرورزشی ؛ از آخرین باری که شجاع خلیل زاده در اردوی تیم ملی حضور داشت، نزدیک به 4،5 سال می گذرد. او قبل از جام جهانی برزیل، از لیست کارلوس کی روش خط خورد و بعدها مشخص شد دلیل چه بوده است. شجاع هیچگاه نتوانست در زمین خوش اخلاق کند و گاهی مثل یک بازیکن بی تجربه، کنترل خود را از دست می داد.

 

بعدها یکی مثل پیم صادقیان هم قربانی چنین مسئله ای شد و از تیم ملی خط خورد. شجاع البته از نظر کی روش یک نکته منفی دیگر در کارنامه اش داشت. وقتی خلعتبری از تیم ملی خط خورد، او به حمایت از همبازی سابقش در سپاهان علیه کادر فنی ایران حرف زد. این یعنی بی احترامی شجاع به کی روش و همه می دانند وقتی کارلوس چنین حسی داشته باشد، دست به چه تصمیماتی می زند. خلیل زاده همچنین از بعد فنی هم نتوانست آن بازیکنی باشد که کی روش می خواهد.

 

حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان و بعد شکست مقابل الهلال که توام با عملکرد ضعیف شجلاع خلیل زاده بود، باعث شد تا کی روش حتی به قراردادن نام او در لیست 35 نفره اش هم قانع نشود. برای کی روش درخشش در لیگ ایران کافی نیست و وقتی یک بازیکن در رقابت های بین المللی به میدان می رود، بیشتر او زیر نظر خواهد داشت. وقتی شجاع نتوانست بازیکنی مثل خریبین را مهار کند، به طور کامل از معادلات بیرون ماند چون در بازی های ملی، مدافعان به مراتب جلوی بهتر از خریبین بازی می کنند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------