آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,عادل

حلقه محاصره عادل را باز تنگ‌تر کردند

در بازی باخت باخت رسانه ملی آیا ریزش مخاطب مفهومی دارد؟ دو بار حلقه محاصره را بر عادل تنگ‌تر کرده‌اند. بار اول نیست البته.…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


پیام لبرون جیمز به ترامپ با پوشیدن کفش‌های سیاه و سفید  اخبار ورزشی ,خبرهای  ورزشی ,کفش های لبرون جیمز

لبرون جیمز در نیمه اول بازی واشنگتن ویزاردز و کلیولند کاوالیرز کفش‌هایی پوشید که یکی از آن‌ها سیاه و یکی سفید بود. او به منظور مقابله با تبعیض‌ نژادی و اعلام تساوی این حرکت را انجام داده است. 

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از AP، لبرون جیمز، ستاره بسکتبال آمریکا روز گذشته (دوشنبه) در مسابقه کاوالیرز و ویزاردز کفش‌هایی پوشید که یکی از آنها سیاه و دیگری سفید بود. بر روی این  کفش با حروف طلایی کلمه "تساوی" نوشته شده بود.

 

جمیز بعد از بازی‌ در بیاینه‌ای درباره ترامپ، گفت‌: آمریکا کشور زیبایی است و ما به یک نفر اجازه نمی‌دهیم که به ما زیبایی و قدرت این کشور را دیکته کند. جیمز که تاکنون چهار بار بازیکن ارزشمند NBA شده است درباره کفش‌هایش در بازی دیروز، گفت‌: ما می‌دانیم که در چه شرایطی قرار داریم و می‌دانیم که چه کسی زمام کار را در دست دارد.

 

جیمز در ادامه‌ درباره لزوم برابری حقوق صحبت کرد. او افزود: برابری این است که حقوق یکدیگر را بشناسیم و بدانیم که به عنوان زن و مرد، سیاه و سفید چه قدرتی داریم. نژاد مهم نیست.

 

جیمز چندی پیش در توییتر خود ترامپ را یک مفت خور نامیده بود و اعلام کرده بود ترامپ نمی‌داند که چقدر کودک به او به عنوان رییس‌جمهور آمریکا نگاه می‌کنند و از او انتظار رهبری و تشویق دارند. این که او را نمی‌فهمند من را بیش‌تر رنج می‌دهد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------