پیام لبرون جیمز به ترامپ با پوشیدن کفش‌های سیاه و سفید  اخبار ورزشی ,خبرهای  ورزشی ,کفش های لبرون جیمز

لبرون جیمز در نیمه اول بازی واشنگتن ویزاردز و کلیولند کاوالیرز کفش‌هایی پوشید که یکی از آن‌ها سیاه و یکی سفید بود. او به منظور مقابله با تبعیض‌ نژادی و اعلام تساوی این حرکت را انجام داده است. 

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از AP، لبرون جیمز، ستاره بسکتبال آمریکا روز گذشته (دوشنبه) در مسابقه کاوالیرز و ویزاردز کفش‌هایی پوشید که یکی از آنها سیاه و دیگری سفید بود. بر روی این  کفش با حروف طلایی کلمه "تساوی" نوشته شده بود.

 

جمیز بعد از بازی‌ در بیاینه‌ای درباره ترامپ، گفت‌: آمریکا کشور زیبایی است و ما به یک نفر اجازه نمی‌دهیم که به ما زیبایی و قدرت این کشور را دیکته کند. جیمز که تاکنون چهار بار بازیکن ارزشمند NBA شده است درباره کفش‌هایش در بازی دیروز، گفت‌: ما می‌دانیم که در چه شرایطی قرار داریم و می‌دانیم که چه کسی زمام کار را در دست دارد.

 

جیمز در ادامه‌ درباره لزوم برابری حقوق صحبت کرد. او افزود: برابری این است که حقوق یکدیگر را بشناسیم و بدانیم که به عنوان زن و مرد، سیاه و سفید چه قدرتی داریم. نژاد مهم نیست.

 

جیمز چندی پیش در توییتر خود ترامپ را یک مفت خور نامیده بود و اعلام کرده بود ترامپ نمی‌داند که چقدر کودک به او به عنوان رییس‌جمهور آمریکا نگاه می‌کنند و از او انتظار رهبری و تشویق دارند. این که او را نمی‌فهمند من را بیش‌تر رنج می‌دهد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------