مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


حرف‌های بازیکن برزیلی محبوبی که می‌تواند باعث سقوط پرسپولیس شود!  اخبارورزشی  ,خبرهای ورزشی  ,پرسپولیس

گابریل هافبک برزیلی پیشین پرسپولیس که در این تیم چهره محبوبی بود از طلب‌اش گفته است. 

گابریل برزیلی در مورد شکایتش از پرسپولیس و اینکه فیفا اعلام کرده اگر تا 30 روز آینده طلبش پرداخت نشود، 6 امتیاز از پرسپولیس کم خواهد شد، اظهار داشت: روز گذشته وکیلم نامه‌ای از فیفا دریافت کرد که در آن نامه اعلام شده بود اگر پرسپولیس پولم را تا 30 روز آینده ندهد با جریمه کسر امتیاز روبرو می‌شود.

 

وی ادامه داد: پرسپولیس 2 سال پول من را نداد، وقتی دیدم هیچ اقدامی صورت نمی‌گیرد مجبور شدم شکایت کنم. امیدوارم این پول هرچه سریعتر پرداخت شود چون می‌دانم پرسپولیس باشگاه بزرگی است و کسر امتیاز از این تیم برای هوادارانش بد است. هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه برخی از مسئولان این باشگاه مدعی هستند طلب او را پرداخت کرده‌اند، گفت: اگر پول می‌دادند چرا باید شکایت می‌کردم، من 102 هزار دلار از پرسپولیس پول می‌خواهم که فقط 18 هزار دلار به من داده‌اند.

 

هرکسی هم که مدعی است من بیشتر پول گرفتم دروغگوی بزرگی است. گابریل افزود: در این مدت 2 نفر در ایران خیلی به من دروغ گفتند، یکی از مدیران باشگاه و یکی از ایجنت‌ها. من فقط 18 هزار دلار دریافتی داشته‌ام. من با مدیر روابط بین‌الملل باشگاه تماس گرفتم و از او خواستم در مورد طلبم با مدیر جدید صحبت کند. پرسپولیسی‌ها اگر طلب من را ندهند با مشکل بزرگی روبرو می‌شوند به خصوص الان که مدعی قهرمانی هستند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------