آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,کی‌روش

کی‌روش: با فدراسیون قرارداد ندارم/ باید از مسی و رونالدو کفش قرض کنیم

کارلوس کی‌روش در مصاحبه با شبکه بی‌بی‌سی گفت: دستمزد برای او مهم نیست و دارد بدون قرارداد با ایران کار می‌کند. به گزارش…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


فدراسیون فوتبال چه کسی را جانشین کی‌روش کرد؟  اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی, فدراسیون فوتبال

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال هفته گذشته در حالی برگزار شد که کی‌روش نمی‌توانست به عنوان نماینده مربیان ملی حاضر شود. 

به گزارش ایسنا، هفته گذشته مجمع عمومی فدراسیون فوتبال برگزار شد و جای چند نفر از جمله سرمربی تیم ملی خالی بود. طبق اساسنامه فعلی فدراسیون فوتبال، سرمربی تیم ملی بزرگسالان باید در مجمع حاضر می‌شد اما با توجه به این که سرمربی تیم ملی خارجی است، کی‌روش نمی‌توانست در مجمع حاضر شود.

 

اساسنامه برای این موضوع راهکاری را پیش بینی کرده و در متن آن قید شده که سرمربی تیم ملی امید می‌تواند جانشین سرمربی خارجی تیم ملی بزرگسالان شود اما در حال حاضر تیم ملی فوتبال امید سرمربی ندارد.

 

اساسنامه فدراسیون فوتبال که دارای اشکالات متعددی است، در غیاب این دو نفر هیچ گزینه جایگزینی را معرفی نکرده است.

 

موضوعی که می‌توانست با انتخاب یک مربی ملی از تیم‌های فوتبال بانوان، فوتسال، فوتبال ساحلی و مربیان تیم های ملی نوجوانان به عنوان نماینده مربیان تیم‌های ملی فوتبال جایگزین سرمربی خارجی تیم ملی بزرگسالان شود.

 

این ایراد اساسنامه باعث شد تا هیچ نماینده‌ای از مربیان رده‌های مختلف مردان و زنان در مجمع فدراسیون فوتبال حاضر نباشد.

 

حضور نداشتن مربیان تیم‌های ملی بانوان و فوتسال و فوتبال ساحلی یکی از ایرادات بزرگ مجمع فدراسیون فوتبال است که باید در اساسنامه پیشنهادی آینده فدراسیون فوتبال اصلاح شود تا نقش حداقلی مربیان تیم‌های ملی در تصمیمات مجمع دیده شود.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------