کازان روسیه در انتظار هواداران ایرانی جام‌جهانی فوتبال ۲۰۱۸  اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی, کازان روسیه

ایرانی‌ها بیشترین هواداران فوتبال در کازان روسیه خواهند بود.

به گزارش ایسنا از ار ب کا، سرگی ایوانف رئیس کمیته دولتی گردشگری تاتارستان گفت: بیشتر از همه ما منتظر هواداران فوتبال از ایران هستیم که پیش بینی می‌کنیم بین پنج تا ۷۰۰۰ نفر در خلال برگزاری جام جهانی فوتبال به کازان سفر کنند.

 

وی افزود: از کشورهای اتحادیه اروپا بیشتر از همه هواداران اسپانیایی به تاتارستان خواهند آمد که تعداد آنها بین سه تا ۵۰۰۰ نفر پیش بینی می‌شود گردشگران دیگر نیز از کره جنوبی، استرالیا، آلمان و … تعداد قبال توجهی خواهند بود اما هواداران کلمبیا با توجه به فاصله دور این کشور با روسیه و هزینه‌های بالای سفر، به مراتب کمتر خواهد بود.

 

به گفته این مقام روس، از هم‌اکنون بسته‌های گردشگری ویژه‌ای برای گردشگران خارجی تهیه شده که با همکاری دانشگاه کازان به زبان رسمی در این کشورها ترجمه شده است.

 

همچنین بودجه‌ای ۵۰۰ هزار روبل برای آماده سازی مترجمان به پنج زبان برای برگزاری تورهای گردشگری در کازان اختصاص یافته و ۵۰ دانشجو برای این پروژه در نظر گرفته شده‌اند.

 

کازان روسیه در هنگام برگزاری جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ پذیرای بیش از یک میلیون گردشگر از روسیه و سراسر جهان خواهد بود.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------