مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


شفر کارش را خوب بلد است/ استرس بازیکنان استقلال از بین رفته است  اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,شفر

عضو کمیته فنی استقلال گفت: نتایج خوبی که در هفته های اخیر گرفتیم باعث می‌شود تا تیم‌های حریف با سخت گیری بیشتری مقابل ما حاضر شوند و این کار را سخت می‌کند. 

اکبر کارگرجم در گفتگو با مهر اظهار داشت: نتایج تیم به گونه‌ای شده که هیچ کس نمی‌تواند بگوید روی حادثه به حریفان‌مان ۳ تا و ۴ تا می زنیم. خوشبختانه استرس تیم کاملا از بین رفته و بازیکنان دیگر اشتباهات فردی ابتدای فصل را تکرار نمی‌کنند.

 

وی افزود: در ابتدای فصل بازیکنان ما اشتباهات فردی زیاد داشتند و قدر موقعیت‌ها را نمی‌دانستند اما این مشکل از بین رفته و حالا بازیکنان استقلال کمترین اشتباهات فردی را دارند. 

 

عضو کمیته فنی استقلال خاطرنشان کرد: متاسفانه اشتباهات داوری هم امسال عمدتا به ضرر ما بود. حتی در بازی که صنعت نفت را با ۴ گل شکست دادیم اغلب اشتباهات داوری به ضرر ما بود اما تیم آنقدر نسبت به حریف برتر بود که باز هم با گل‌های زیادی بازی را برد.

 

پیشکسوت آبی پوشان تصریح کرد: شفر زحمات زیادی برای تیم کشیده و توانسته انتظاری که از یک مربی اروپایی با تجربه می‌رود را برآورده نماید. او خیلی زود با بازیکنان ارتباط برقرار کرد و توانست ترکیب ثابت تیمش را بشناسد. 

 

کارگرجم بیان داشت: رهایی محسن کریمی از بند مصدومیت و بازگشت برزای هم به بهبود شرایط تیم کمک می‌کند و با اضافه شدن مهاجم مد نظر شفر انتظار می‌رود تنها خلاء موجود در تیم هم رفع گردد. البته به نظر می‌رسد که مشکل گلزنی تیم حل شده باشد چرا که ما در چهار بازی آخر ۱۳ گل زدیم و این آمار خوبی است. اما خب با این موجودی نمی‌توان در آسیا به مصاف تیم‌هایی مثل الهلال و العین و الریان رفت و حتما باید قوای تهاجمی استقلال  برای آسیا و حتی برای ادامه کار در لیگ تقویت شود.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------