آب غنی شده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل
خدمات آرایشی و زیبایی
روانشناسی


پاسخ جالب رونالدو به مجری مراسم گلوب ساکر  اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی, رونالدو

مهاجم رئال مادرید پاسخ جالبی به مجری مراسم گلوب ساکر در رابطه با کسب عناوین داد. 

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، کریستیانو دیشب (پنجشنبه) در مراسم جوایز گلوب ساکر به عنوان بهترین بازیکن سال 2017 معرفی شد. مهاجم پرتغالی رئال مادرید به علت سه فرزند کوچکش که در سال جاری متولد شدند به دوبی سفر نکرد و نتوانست در مراسم دیشب حاضر شود. با این حال او از طریق ارتباط تصویری پس از دریافت جایزه صحبت کرد. در کنارش الکساندر دل پیرو حضور داشت تا جایزه اش را به او اهدا کند.

 

رونالدو گفت: برای من لحظه ای خاص است. به خاطر دریافت این جایزه خیلی خوشحالم. از هم تیمی ها، سرمربی و باشگاه تشکر می کنم. به لطف آن ها توانستم چنین عنوانی را کسب کنم. در سال جاری توانستیم عناوین فردی و گروهی زیادی کسب کنیم.

 

مهاجم رئال مادرید افزود: از کسانی که به من رای دادند نیز تشکر می کنم. سال آینده نیز این کار را انجام دهند!

 

رونالدو عناوین فردی و گروهی زیادی به همراه رئال مادرید و تیم ملی پرتغال به دست آورده است. مجری برنامه از مهاجم مادرید پرسید آیا باز هم می تواند عناوین بیشتری کسب کند. بازیکن پرتغالی لبخند زد و به شوخی گفت: آرام باش دوست من! هنوز خانه ام فضای زیادی برای عناوین بیشتر دارد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------