مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


توافق علی کریمی با سپیدرود/ سرمربی سابق نفت اینبار در رشت!  اخبارورزشی,خبرهای ورزشی, علی کریمی

علی کریمی سرمربی سابق تیم نفت تهران با مسئولان باشگاه سپیدرود رشت به توافق رسید.

به گزارش مهر، در حالی که تنها دو هفته از انتصاب امیدرضا روانخواه بعنوان سرمربی تیم سپیدرود می گذرد و وی صاحب یک پیروزی و یک شکست از دو هفته حضورش در این تیم شده است، از منابع نزدیک به سپیدرود خبر می رسد که توافق مدیران این باشگاه با علی کریمی نهایی شده و اگر اتفاق خاصی نیفتد کریمی امروز بعنوان سرمربی جدید سپیدرود معرفی می شود.

 

جواد تن زاده که بعنوان مالک جدید باشگاه سپیدرود معرفی شد، حتی پیش از رسمی شدن حضورش در این باشگاه علاقه خاصی به جذب علی کریمی بعنوان سرمربی داشته و به موازات مذاکراتی که با اداره کل ورزش و جوانان گیلان برای تصدی مالکیت سپیدرود داشته، با علی کریمی هم مذاکراتی را آغاز کرده است. وی روز گذشته بخشی از مطالبات بازیکنان سپیدرود را هم پرداخت کرد تا به نوعی پیش شرط علی کریمی که پرداخت مطالبات بازیکنان بود را عملی کرده باشد.

 

در صورت معرفی علی کریمی بعنوان سرمربی سپیدرود تنها سهیل حق شناس از کادر فنی قبلی در کادر فنی باقی می ماند و سایر اعضای کادر فنی با انتخاب علی کریمی به تیم اضافه می شوند. 

 

آخرین مذاکرات بین مالک سپیدرود و علی کریمی شب گذشته صورت گرفته و توافق نهایی نیز در همان مذاکرات بعمل آمده است. 

 

تیم فوتبال سپیدرود رشت در هفته هفدهم لیگ برتر با ۱۵ امتیاز در رده سیزدهم جدول رده بندی قرار دارد. 

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------