آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,فریبا محمدیان

معاون وزیر ورزش: استمرار حضور زنان در ورزشگاه‌ها بیشتر می‌‎شود

معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان در خصوص حضور تماشاگران خانم در دیدار دوستانه ایران و بولیوی گفت: حضور خانواده ها در…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


نیمار بهترین بازیکن برزیلی در اروپا شد  اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,نیمار

ستاره برزیلی پاری ‌سن‌ ژرمن در نظرسنجی آس به عنوان بهترین بازیکن برزیلی شاغل در فوتبال اروپا در سال ۲۰۱۷ انتخاب شد. 

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، نیمار در سال ۲۰۱۷ گران‌ترین انتقال تاریخ فوتبال جهان را به نام خود به ثبت رساند و تصمیم گرفت که بارسلونا را به مقصد پاری ‌سن‌ ژرمن ترک کند.

 

نیمار در نظرسنجی که روزنامه آس اسپانیا در بین روزنامه نگاران در خارج از برزیل و هم‌چنین بازیکنان پیشین تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل و هواداران این تیم در تمام جهان انجام داد به عنوان بهترین بازیکن برزیلی که در خارج از این کشور در حال فوتبال است انتخاب شد.

 

این برای سومین‌بار در چهار سال اخیر است که نیمار چنین عنوانی را به دست می آورد. این بازیکن سرشناس در سال‌های ۲۰۱۴، ۲۰۱۵ و۲۰۱۷) این عنوان را به دست آورد. این‌ در حالی است که کوتینیو در سال ۲۰۱۶ موفق به کسب این عنوان شد.

 

در این نظرسنجی نیمار ۲۷.۷۱ درصد آراء را به دست آورد. این‌ در حالی است که  کوتینیو ۱۶.۶۴ درصد آراء را کسب کرد و مارسلو و پائولینیو هم به ترتیب در رده‌های سوم و چهارم جای گرفتند.

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------