رئیس فدراسیون فوتبال ممنوع التصویر شد  اخبار ورزشی,خبرهای  ورزشی,  رئیس فدراسیون فوتبال

پیگیری رییس فدراسیون فوتبال برای دریافت حق پخش مسابقات به واکنش عجیب و غیرمنتظره مسولان صدا و سیما انجامیده است. 

به گزارش ایلنا، مهدی تاج در ماه‌های گذشته به صورت جدی پیگیری حل مشکل حق پخش بوده است تا یک بار برای همیشه این موضوع برطرف شود. وی در همین ارتباط با برگزاری جلسات متعدد با مسولان زیربط در پی گرفتن حق فوتبالی ها برآمده بوده است.

 

این در حالی است که ظاهرا این موضوع به مذاق مدیران صدا و سیما خوش نیامده و شنیده می شود آنها به زیر مجموعه های خود دستور داده اند که رییس فدراسیون فوتبال را ممنوع التصویر کنند.اتفاقی عجیب که در آستانه برگزاری جام جهانی می تواند تبعاتی را در پی داشته باشد.

 

این در حالی است که برخی نمایندگان مجلس از جمله دکتر علی مطهری و وزیر ورزش در این مدت به طور جدی در کنار فوتبالی ها قرار داشته اند تا این مشکل حل شود اما ظاهرا مسولان صدا و سیما راهکار را در جای دیگری یافته اند.به نظر می رسد موضوع حق پخش مسابقات با این روند وارد فاز تازه تری شود و شاید در آینده فوتبالی ها دست به اتفاقات مهم تری برای گرفتن حق واقعی خود از صدا و سیما بزنند.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------