گرشاسبی،پا در جای پای طاهری؟/وعده بی‌جهت به هواداران ندهید  اخبار ورزشی ,خبرهای   ورزشی , گرشاسبی
سرپرست باشگاه پرسپولیس اشتباه مدیران قبلی این تیم را تکرار می‌کند.

 به گزارش خبرآنلاین؛ علی اکبر طاهری مدیر موفقی در پرسپولیس بود که به دلایل مختلفی جای خودش را به گرشاسبی داد.در زمان مدیریت طاهری در پرسپولیس و به خصوص بر سر ماجرایی که درباره طارمی،ریزه اسپور و ...پیش آمد خیلی ها هنوز هم بر این عقیده هستند که او همان زمان خیلی از حقایق را نگفت و سعی کرد تا با دادن وعده و وعیده هواداران را در آرامشی ساختگی نگه دارد!اتفاقی که به نظر می رسد در زمان مدیریت گرشاسبی هم در حال تکرار است.گرشاسبی این روزها رو به وعده دادن آورده. وعده هایی که ظاهرا خیلی از آنها قرار نیست به واقعیت تبدیل شوند.از باز شدن پنجره نقل و انتقالات گرفته تا تمدید قرارداد و نگه داشتن ستاره ها.

 

به نظر می آید گرشاسبی به جای اینکه واقعیت های این روزهای پرسپولیس را به هواداران بگوید، صرفا خود را پشت نقاب وعده وعید های مختلف پنهان کرده تا از این طریق بتواند اوضاع را کنترل کند.روشی که بعید است در بلند مدت برای پرسپولیس و گرشاسبی مفید واقع شود و احتمالا سرپرست فعلی پرسپولیس را هم به سرنوشت مدیر سابق این تیم دچار خواهد کرد!

 

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------