استقلال و چالش با این عزیز میلیون دلاری!
مشاور،مشاوره آنلاین
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


استقلال و چالش با این عزیز میلیون دلاری!  اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , استقلال
مامه بابا تیام مهاجم گرانی است برای استقلال که می تواند به چالشی حل نشدنی بدل شود. 

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از چند ماهی کلنجار رفتن ، شعارهای هواداران و فشار آنها به مدیریت باشگاه از یک سو و پافشاری وینفرد شفر بر خواسته هایش سبب شد تا استقلال دو سنگ بزرگ بردارد. یکی اینکه مجتبی جباری را حذف اضطراری کند و به جایش یک هافبک خارجی بخرد و دیگری اینکه مهاجمی به تیمش بیاورد که بازیکن اینترمیلان و یووه بوده و برای این دو تیم بزرگ دنیا گل هم زده است.

 

این بازیکن اما همان قدر که می تواند یک ناجی برای آبی ها باشد ، پتانسیل تبدیل به بلایی آسمانی برای مدیران فعلی و البته به احتمال زیاد ، آینده این تیم را دارد. قرارداد او برای یک سال و نیم را رقمی حدود یک میلیون دلار تخمین می زنند. فقط به هر دلیلی کافی است پول های او در تیمی که قبل از این هم متهم بود به هزینه بالای 30 میلیارد تومانی ، پرداخت نشود تا بلوایی به راه بیفتد. این روزها و در دل بازار متلاطم دلار که تا مرز 5 هزار تومان پیش رفته است، مامه هر بار چند صد میلیون تومان پول نیاز دارد و منابع مالی باشگاه استقلال محدود است. کمک های دولتی هم که امکان پذیر نیستند و این یعنی یک بحران خطرناک.

 

این قرارداد اگر به هر دلیلی به ماجرای ژوزه بدل شود ، روزگاری سیاه را برای استقلال رقم می زند!

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------