برانکو ایوانکوویچ: بازی در لیگ قهرمانان آسیا افتخار بزرگی است  اخبار ورزشی ,خبرهای  ورزشی , برانکو ایوانکوویچ
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حضور در رقابت هایی مثل لیگ قهرمانان آسیا افتخار بزرگی است.

به گزارش مهر، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی فردا سه‌شنبه پرسپولیس در هفته نخست رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مقابل نسف قارشی ازبکستان گفت: بازی در لیگ قهرمانان آسیا افتخار بزرگی است. من از این بابت خوشحالم که لیگ قهرمانان را مقابل هوادارانمان شروع می کنیم.

 

سرمربی پرسپولیس افزود: انتظار دارم آنها مثل همیشه در این دیدار به کمک ما بیایند. البته بازی های اول همیشه سختی های خاص خودش را دارد. به جرات می توانم بگویم تحربه بنده ثابت کرده است بازی اول در خانه، سخت ترین بازی خواهد بود.

 

برانکو ایوانکوویچ در خصوص شناخت از نسف قارشی اظهار داشت: احترام زیادی برای این تیم قائلیم. اما فردا میزبان هستیم. فصل قبل در آسیا به نیمه نهایی رسیدیم و حالا هم در ثدر جدول فوتبال ایران هستیم. پس طبیعی است برنده باشیم. چه داخل ایران و چه خارج از ایان می خواهیم برنده شویم. باز هم تکرار می کنم بازی های اول همیشه سخت و معمولا با غافلگیری همراه است. پس باید تمرکز کافی داشته باشیم.

 

وی ادامه دا: بازی های اخیر این تیم قابل الفیصلی اردن و پاختاکور را دیدم. اگر به پنج بازی اخیر این تیم نگاه کنیم می بینیم چهار برد دارند. یکی از بهترین بازیکنان آنها پولوکیف است و هموطن من هم در تیم آنها خوب بوده است. به هر حال باید بگویم یکی از چهار تیم برتر لیگ ازبکستان را باید ببینیم و کار سختی داریم.

 

برانکو درباره وضعیت بازیکنان پرسپولیس گفت: تمام بازیکنان را دارم. برای ما بسیار مهم است که در بازی فردا ببریم و شروع خوبی داشته باشیم.

 

وی در خصوص سایر نمایندگان ایران در آسیا گفت: از امروز لیگ قهرمانان آسیا شروع شده است و برای سایر تیم ها آرزوی موفقیت می کنیم.

 

سرمربی پرسپولیس در خصوص اهمیت بازی با نسف قارشی و نحوه رفتار تماشاگران در این بازی گفت: هواداران ما بسیار عالی هستند. از رمانیکه در ایران هستم باید بگویم تجربه هشت ساله ام در فوتبال ایران نشان می دهد خیلی کم بود مواردی که تماشاگران بخواهند کم دقتی کنند. فردا هوادارانمان فرهنگ بالای خودشان را نشان می دهند و مارا تشویق خواهند کرد. مطمئن هستم همه چیز در حد بازی حوانمردانه خواهد بود.تجربه خوبی از آنها دارم و آنها ما را خجحالت زده نخواهند کرد.

 

وی در خصوص آنالیز نسف قارشی گفت: ما آنها را بررسی کردیم و امروز هم در حلسه فنی، بازیکنان را آشنا خواهیم کرد و در نهایت آنها هستند که نشان می دهند چه اتفاقی در زمین می افتد. من به تیمم اطمینان و ایمان دارم. آنها توانایی های خود را به من نشان دادند که هر بازی را می خواهیم و می توانیم ببریم.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------